STEELSERV OÜ
Registrisse kantud 12330228STEELSERV OÜ (registrikood 12330228) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 50 316 eurot ja puhaskasum -16 186 eurot, bilansimaht 55 961 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ülar Laos. Juhatuse liige on Ülar Laos. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.08.2012 (14 a 2 k) · Vana-Keila mnt 63, Saue linn, 76506
Registriandmed KMKR EE101681975 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101681975
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -32,2 % | 2024: 20,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -30,1 % | 2024: 16,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,0 % | 2024: 98,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,5 | 2024: 35,5 |
| Müügitulu kasv | −10,1 % | 2024: +36,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 316 | 55 969 | 40 880 | 51 896 | 43 216 | 39 151 | 39 515 |
| Puhaskasum | -16 186 | 11 264 | -3 474 | 18 606 | 11 640 | 14 000 | 7 939 |
| Käibevara | 36 936 | 49 932 | 55 935 | 60 012 | 42 061 | 27 234 | 15 835 |
| Põhivara | 19 025 | 21 387 | 3 956 | 3 143 | 4 152 | 5 636 | 3 168 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 55 961 | 71 319 | 59 891 | 63 155 | 46 213 | 32 870 | 19 003 |
| Kohustised kokku | 2 236 | 1 408 | 1 244 | 1 034 | 2 699 | 996 | 1 238 |
| Omakapital | 53 725 | 69 911 | 58 647 | 62 121 | 43 514 | 31 874 | 17 765 |
| Kasumimarginaal | -32,2 % | 20,1 % | -8,5 % | 35,9 % | 26,9 % | 35,8 % | 20,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 36 936 € · 66,0 %
- Põhivara 19 025 € · 34,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 236 € · 4,0 %
- Omakapital 53 725 € · 96,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 369 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 112 € | 347 € | 12 417 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 753 € | 1 051 € | 3 819 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 563 € | 1 072 € | 17 001 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 585 € | 1 072 € | 17 692 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 217 € | 1 072 € | 11 804 € | 0 |
| I kv 2025 | 946 € | 996 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 670 € | 951 € | 8 790 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 456 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVana-Keila mnt 63, Saue linn, 76506
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10172556 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10172556 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10172556 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10172556 / 3
-
04.10.2012Muutmiskanne Ä 10172556 / 2
-
17.08.2012Esmakanne Ä 10172556
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 27.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 24.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 20.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |