OÜ Comis
Registrisse kantud 12332776OÜ Comis (registrikood 12332776) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 10 700 eurot ja puhaskasum 4 184 eurot, bilansimaht 110 698 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Sillamaa. Juhatuse liige on Siim Sillamaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.08.2012 (14 a 1 k) · Kalevi tn 15, Tartu linn, 51010
Registriandmed KMKR EE101613118 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101613118
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 39,1 % | 2024: 128,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,1 % | 2024: 6,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,4 % | 2024: 92,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,8 | 2024: 12,6 |
| Müügitulu kasv | +82,9 % | 2024: −44,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 700 | 5 850 | 10 500 | 17 294 | 0 | 0 | 5 446 |
| Puhaskasum | 4 184 | 7 486 | 5 020 | -6 134 | 422 | 15 707 | 70 597 |
| Käibevara | 103 504 | 117 441 | 112 736 | 105 696 | 109 409 | 122 826 | 410 261 |
| Põhivara | 7 194 | 7 825 | 13 134 | 18 049 | 27 093 | 23 212 | 10 962 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 110 698 | 125 266 | 125 870 | 123 745 | 136 502 | 146 038 | 421 223 |
| Kohustised kokku | 9 541 | 9 293 | 14 858 | 17 753 | 16 876 | 26 833 | 317 725 |
| Omakapital | 101 157 | 115 973 | 111 012 | 105 992 | 119 626 | 119 205 | 103 498 |
| Kasumimarginaal | 39,1 % | 128,0 % | 47,8 % | -35,5 % | – | – | 1 296,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 103 504 € · 93,5 %
- Põhivara 7 194 € · 6,5 %
- Lühiajalised kohustised 9 541 € · 8,6 %
- Omakapital 101 157 € · 91,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 558 € | 0 € | 2 600 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 610 € | 0 € | 3 300 € | 0 |
| I kv 2026 | 809 € | 0 € | 2 350 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 387 € | 0 € | 2 450 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 671 € | 0 € | 1 300 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 656 € | 0 € | 4 000 € | 0 |
| I kv 2025 | 611 € | 0 € | 2 950 € | 0 |
| IV kv 2024 | 315 € | 0 € | 1 600 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 186 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 867 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Siim Sillamaa
- Osaühing Männiku Metsatalu Tegelik kasusaaja
- OÜ Pimik Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Loodi mõisa arendus Juhatuse liige
- Tartu linn, Kastani tn 23 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20061222 / 6
-
09.08.2022Muutmiskanne Ä 20061222 / 5
-
08.08.2022Muutmiskanne Ä 20061222 / M2
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20061222 / 4
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 20061222 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20061222 / 2
-
23.08.2012Esmakanne Ä 20061222
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |