Spring REM OÜ
Registrisse kantud 12333764Spring REM OÜ (registrikood 12333764) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused (EMTAK 68329). 2024. aasta müügitulu oli 53 298 eurot ja puhaskasum 2 eurot, bilansimaht 8 336 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Spring Capital OÜ. Juhatuse liige on Allan Kompus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.08.2012 (14 a 1 k) · Pärnu mnt 148, Tallinn, 11317
Registriandmed KMKR EE101567303 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- EE101567303
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,0 % | 2023: 42,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2023: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +0,6 % | 2023: +3,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −4,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 53 298 | 52 971 | 51 311 | 54 022 | 67 614 | 67 822 |
| Puhaskasum | 2 | 0 | -1 | 1 | 0 | 6 |
| Käibevara | 8 336 | 9 591 | 8 178 | 9 371 | 87 465 | 79 262 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 336 | 9 591 | 8 178 | 9 371 | 87 465 | 79 262 |
| Kohustised kokku | 4 254 | 5 511 | 4 098 | 5 290 | 83 385 | 75 182 |
| Omakapital | 4 082 | 4 080 | 4 080 | 4 081 | 4 080 | 4 080 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 336 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 254 € · 51,0 %
- Omakapital 4 082 € · 49,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 51,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 13 761 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 13 755 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 13 785 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 13 899 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 12 007 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 13 893 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 13 825 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 € | 0 € | 13 931 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 587 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Kuivallik
- Koolitoitlustuse osaühing Tegelik kasusaaja
- Kariss Katused osaühing Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Golfi- ja Vabaajakeskus Juhatuse liige
- OÜ Ihaste Gaas Tegelik kasusaaja
- Vinorama OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Osaühing Polaris Invest Osanik
- Rae Golf OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Tarbegaas Tegelik kasusaaja
-
Allan Kompus
- PM148 arendus OÜ Juhatuse liige
- Spring Hub OÜ Juhatuse liige
- Spring Real Estate OÜ Juhatuse liige
- Mingisugune OÜ Juhatuse liige
- OÜ Valdeku 29 Juhatuse liige
- Estoholic OÜ Juhatuse liige
- OÜ LuxTown Juhatuse liige
- Renard Club MTÜ Tegelik kasusaaja
-
Spring Capital OÜ
- Thinnect Legacy Holding OÜ Osanik
- Abventure OÜ Osanik
- Nordic Profile OÜ Osanik
- TerraUV OÜ Osanik
- Ubiquitous Ventures OÜ Osanik
- asula refin OÜ Osanik
- Tartu Golfimaa OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Spring Capital OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10172832 / 9
-
08.09.2022Muutmiskanne Ä 10172832 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10172832 / 7
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10172832 / 6
-
20.03.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10172832 / 5
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10172832 / 4
-
09.06.2015Muutmiskanne Ä 10172832 / 3
-
11.03.2015Muutmiskanne Ä 10172832 / 2
-
27.08.2012Esmakanne Ä 10172832
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 30.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |