Caffebo OÜ
Registrisse kantud 12334396Caffebo OÜ (registrikood 12334396) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Loo alevik, tegevusala tee ja kohvi töötlemine (EMTAK 10831). 2025. aasta müügitulu oli 5 408 412 eurot ja puhaskasum 197 940 eurot, bilansimaht 1 523 114 eurot. Juhatuse liikmed on Tõnis Juulik, Üllar Ink, Mart Roosmets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.08.2012 (14 a 1 k) · Niidu tee 6, Loo alevik, 10134
Registriandmed KMKR EE102061824 · osakapital 2 550 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102061824
- Osakapital
- 2 550 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tee ja kohvi töötlemine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,7 % | 2024: 3,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 115,5 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,3 % | 2024: -2,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +150,5 % | 2024: +32,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +50,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 408 412 | 2 158 682 | 1 628 259 | 1 830 343 | 851 820 | 691 640 | 388 140 |
| Puhaskasum | 197 940 | 64 450 | 16 665 | 24 271 | 46 811 | -56 648 | -116 885 |
| Käibevara | 931 430 | 464 370 | 413 183 | 404 021 | 220 954 | 132 019 | 86 573 |
| Põhivara | 591 684 | 618 742 | 655 942 | 707 581 | 759 219 | 753 968 | 835 939 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 523 114 | 1 083 112 | 1 069 125 | 1 111 602 | 980 173 | 885 987 | 922 512 |
| Kohustised kokku | 1 351 735 | 1 109 651 | 1 160 115 | 1 079 258 | 972 151 | 1 064 776 | 1 044 653 |
| Omakapital | 171 379 | -26 539 | -90 990 | 32 344 | 8 022 | -178 789 | -122 141 |
| Kasumimarginaal | 3,7 % | 3,0 % | 1,0 % | 1,3 % | 5,5 % | -8,2 % | -30,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 931 430 € · 61,2 %
- Põhivara 591 684 € · 38,8 %
- Lühiajalised kohustised 1 351 735 € · 88,7 %
- Omakapital 171 379 € · 11,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 88,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 193 154 € | 21 236 € | 2 778 567 € | 5 |
| II kv 2026 | 191 566 € | 17 219 € | 3 048 364 € | 5 |
| I kv 2026 | 297 970 € | 15 144 € | 3 061 617 € | 5 |
| IV kv 2025 | 222 123 € | 11 893 € | 2 865 957 € | 4 |
| III kv 2025 | 162 227 € | 12 683 € | 2 404 526 € | 3 |
| II kv 2025 | 158 626 € | 11 224 € | 1 821 038 € | 3 |
| I kv 2025 | 152 664 € | 10 865 € | 1 634 716 € | 3 |
| IV kv 2024 | 136 093 € | 9 379 € | 1 223 873 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 64 385 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 079 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 926 189 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 723 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Üllar Ink
- OÜ W-Glass Tegelik kasusaaja
- JOOGIEKSPERT OÜ Tegelik kasusaaja
- YMI OÜ Osanik
- Klaasikuma OÜ Tegelik kasusaaja
- Thermodomus OÜ Osanik
- Osaühing Oma Invest Osanik
- Anitbot OÜ Juhatuse liige
-
Tõnis Juulik
- JOOGIEKSPERT OÜ Tegelik kasusaaja
- ENRE OÜ Juhatuse liige
- OÜ iBarista Osanik
- Papercup OÜ Tegelik kasusaaja
-
Mart Roosmets
- JOOGIEKSPERT OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Haab Osanik
- YMI OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Jõelähtme vald 115,5 %
- 2. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 10) 150,5 %
- 6. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Jõelähtme vald 43,5 %
- 13. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Jõelähtme vald 5 tk
- 25. Suurimad juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 10) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 543 | 10 957 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Haridus- ja Noorteamet · maksed 3 836 €
- Nõmme Linnaosa Valitsus · maksed 539 €
- Luunja Vallavalitsus · maksed 167 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10172881 / 8
-
12.10.2020Muutmiskanne Ä 10172881 / 7
-
03.07.2019Muutmiskanne Ä 10172881 / 6
-
26.06.2019Muutmiskanne Ä 10172881 / M4
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 10172881 / 5
-
04.04.2018Muutmiskanne Ä 10172881 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10172881 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10172881 / 3
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10172881 / 2
-
27.08.2012Esmakanne Ä 10172881
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 14.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |