Lääne OÜ
Registrisse kantud 12337213Lääne OÜ (registrikood 12337213) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 365 197 eurot ja puhaskasum 22 415 eurot, bilansimaht 97 735 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Erlend Lääne. Juhatuse liikmed on Merike Lääne, Erlend Lääne. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.09.2012 (14 a 1 k) · Näituse tn 14, Rakvere linn, 44314
Registriandmed KMKR EE101567808 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101567808
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,1 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,9 % | 2024: 0,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,9 % | 2024: 67,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +15,8 % | 2024: +25,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 365 197 | 315 345 | 251 597 | 254 979 | 177 285 | 226 067 | 218 897 |
| Puhaskasum | 22 415 | 106 | 69 | 13 017 | 854 | 21 759 | 21 321 |
| Käibevara | 75 206 | 40 521 | 67 853 | 77 610 | 66 991 | 66 639 | 52 220 |
| Põhivara | 22 529 | 29 933 | 21 304 | 23 601 | 26 195 | 29 990 | 16 637 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 97 735 | 70 454 | 89 157 | 101 211 | 93 186 | 96 629 | 68 857 |
| Kohustised kokku | 27 447 | 22 581 | 41 389 | 30 511 | 35 504 | 39 801 | 33 788 |
| Omakapital | 70 288 | 47 873 | 47 768 | 70 700 | 57 682 | 56 828 | 35 069 |
| Kasumimarginaal | 6,1 % | 0,0 % | 0,0 % | 5,1 % | 0,5 % | 9,6 % | 9,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 75 206 € · 76,9 %
- Põhivara 22 529 € · 23,1 %
- Lühiajalised kohustised 27 447 € · 28,1 %
- Omakapital 70 288 € · 71,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 358 467 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 6 730 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 211 € | 6 275 € | 62 035 € | 3 |
| II kv 2026 | 8 664 € | 4 673 € | 50 995 € | 3 |
| I kv 2026 | 10 362 € | 7 940 € | 46 476 € | 2 |
| IV kv 2025 | 10 020 € | 8 622 € | 130 072 € | 3 |
| III kv 2025 | 9 400 € | 6 730 € | 129 790 € | 6 |
| II kv 2025 | 9 568 € | 5 011 € | 62 453 € | 3 |
| I kv 2025 | 6 526 € | 5 286 € | 30 862 € | 2 |
| IV kv 2024 | 10 257 € | 8 374 € | 112 626 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 404 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 092 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 678 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 341 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 804 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Huvikeskus Kullo · maksed 5 804 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.08.2025Muutmiskanne Ä 40034652 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40034652 / 7
-
15.03.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 40034652 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40034652 / 5
-
09.11.2017Muutmiskanne Ä 40034652 / 4
-
12.01.2016Muutmiskanne Ä 40034652 / 3
-
05.08.2014Muutmiskanne Ä 40034652 / 2
-
03.09.2012Esmakanne Ä 40034652
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |