Relancer OÜ
Registrisse kantud 12339881Relancer OÜ (registrikood 12339881) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinna linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 1 390 eurot, bilansimaht 433 390 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Meelis Steinberg. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Meelis Steinberg. Maksuvõlg on 10 703,66 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.2012 (14 a 1 k) · Tatari tn 56/58, Tallinna linn, 10134
Registriandmed KMKR EE101895839 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101895839
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,4 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,5 % | 2024: 76,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 4,0 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −69,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 27 736 | 91 866 | 130 896 | 148 488 | 152 365 | 75 428 |
| Puhaskasum | 1 390 | 4 | -3 073 | 52 958 | 11 787 | 84 009 | 11 684 |
| Käibevara | 418 102 | 419 191 | 392 120 | 396 709 | 310 144 | 258 688 | 173 924 |
| Põhivara | 15 288 | 19 867 | 24 447 | 31 991 | 43 019 | 43 640 | 51 399 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 433 390 | 439 058 | 416 567 | 428 700 | 353 163 | 302 328 | 225 323 |
| Kohustised kokku | 97 480 | 104 538 | 82 051 | 66 527 | 43 948 | 4 900 | 11 904 |
| Omakapital | 335 910 | 334 520 | 334 516 | 362 173 | 309 215 | 297 428 | 213 419 |
| Kasumimarginaal | – | 0,0 % | -3,3 % | 40,5 % | 7,9 % | 55,1 % | 15,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 418 102 € · 96,5 %
- Põhivara 15 288 € · 3,5 %
- Lühiajalised kohustised 97 480 € · 22,5 %
- Omakapital 335 910 € · 77,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 438 € | 219 € | 45 153 € | 5 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 156 € | 156 € | 2 779 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 146 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 73 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 051 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 28 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 10 703,66 €
- 29.09.2026 8 629,41 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Varasemad isikud (2)
- Meelis Steinberg · Osanik · kuni 21.09.2026
- Gerda Steinberg · Osanik · kuni 21.09.2026
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Colenta Trade OÜ | 100 % | 2 500 € | 07.09.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Colenta Trade OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTatari tn 56/58, Tallinna linn, 10134
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.09.2026Osanike andmed muutusid
-
21.09.2026Muutmiskanne Ä 10173304 / 7
-
21.09.2026Osanike andmed muutusid
-
17.09.2026Osanike muutmine Ä 10173304 / M5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10173304 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10173304 / 5
-
07.03.2014Muutmiskanne Ä 10173304 / 4
-
13.02.2014Muutmiskanne Ä 10173304 / M2
-
04.02.2014Muutmiskanne Ä 10173304 / M1
-
29.07.2013Muutmiskanne Ä 10173304 / 3
-
22.03.2013Ümberkujundamiskanne Ä 10173304 / 2
-
06.09.2012Esmakanne Ä 10173304
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |