Kuningas OÜ
Registrisse kantud 12340333Kuningas OÜ (registrikood 12340333) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Iru küla, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 38 981 eurot ja puhaskasum 37 731 eurot, bilansimaht 119 626 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sven-Eerik Kuningas. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liige on Sven-Eerik Kuningas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.2012 (14 a 1 k) · Metsa tee 1, Iru küla, 74206
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 96,8 % | 2024: 1 233,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,3 % | 2024: 61,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,6 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,3 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +776,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 981 | 4 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 37 731 | 54 899 | 270 | -568 | 0 | 36 256 | 0 |
| Käibevara | 104 516 | 76 189 | 70 239 | 47 469 | 47 709 | 45 260 | 2 688 |
| Põhivara | 15 110 | 13 856 | 13 856 | 13 856 | 14 184 | 14 184 | 11 500 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 119 626 | 90 045 | 84 095 | 61 325 | 61 893 | 59 444 | 14 188 |
| Kohustised kokku | 6 400 | 0 | 47 949 | 22 949 | 22 949 | 20 500 | 11 500 |
| Omakapital | 113 226 | 90 045 | 36 146 | 38 376 | 38 944 | 38 944 | 2 688 |
| Kasumimarginaal | 96,8 % | 1 233,7 % | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 104 516 € · 87,4 %
- Põhivara 15 110 € · 12,6 %
- Lühiajalised kohustised 6 400 € · 5,4 %
- Omakapital 113 226 € · 94,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2023 | 127 € | 127 € | 0 € | 0 |
II kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 42 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 42 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sven-Eerik Kuningas
- Aktsiaselts Purteco Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Nordlube OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Transpordix Juhatuse liige
- MotorOil OÜ Juhatuse liige
- Hunting OÜ Juhatuse liige
- JAHISELTS NAISSAARE Tegelik kasusaaja
- CrystalSleep OÜ Tegelik kasusaaja
- HYBRID SYSTEM OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Hunting OÜ | 100 % | 2 508 € | 06.03.2025 | 13 336 €2025 |
| HYBRID SYSTEM OÜ | 100 % | 2 508 € | 20.01.2025 | 0 €2024 |
| Nordlube OÜ | 100 % | 2 500 € | 05.08.2026 | 419 854 €2025 |
| OÜ Transpordix | 100 % | 2 684 € | 02.09.2023 | 94 257 €2023 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
Hunting OÜ 100 %
-
HYBRID SYSTEM OÜ 100 %
-
Nordlube OÜ 100 %
-
OÜ Transpordix 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Jõelähtme vald 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.12.2024Muutmiskanne Ä 10173092 / 8
-
11.12.2024Muutmiskanne Ä 10173092 / M5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10173092 / 7
-
29.08.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10173092 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10173092 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10173092 / 4
-
30.01.2017Muutmiskanne Ä 10173092 / 3
-
09.09.2016Muutmiskanne Ä 10173092 / 2
-
06.09.2012Esmakanne Ä 10173092
-
03.09.2012Esmakanne Ä 10173092 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.08.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |