BALTRACK OÜ
Registrisse kantud 12340770BALTRACK OÜ (registrikood 12340770) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsaküla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 90 409 eurot ja puhaskasum 970 eurot, bilansimaht 140 228 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kairo Kärp. Juhatuse liige on Kairo Kärp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.2012 (14 a 1 k) · Tööstuse põik 2, Metsaküla, 87404
Registriandmed KMKR EE101838045 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101838045
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 2024: 3,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,7 % | 2024: 2,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,8 % | 2024: 87,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,0 | 2024: 5,0 |
| Müügitulu kasv | −12,2 % | 2024: −8,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 90 409 | 102 970 | 111 866 | 113 622 | 107 428 | 110 021 | 99 296 |
| Puhaskasum | 970 | 3 542 | 12 103 | 18 316 | 3 932 | 13 415 | 19 705 |
| Käibevara | 68 693 | 72 116 | 74 655 | 60 843 | 47 953 | 55 283 | 48 021 |
| Põhivara | 71 535 | 76 033 | 66 538 | 68 701 | 61 573 | 61 156 | 61 679 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 140 228 | 148 149 | 141 193 | 129 544 | 109 526 | 116 439 | 109 700 |
| Kohustised kokku | 10 030 | 18 921 | 15 507 | 15 961 | 14 259 | 25 104 | 31 857 |
| Omakapital | 130 198 | 129 228 | 125 686 | 113 583 | 95 267 | 91 335 | 77 843 |
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 3,4 % | 10,8 % | 16,1 % | 3,7 % | 12,2 % | 19,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 68 693 € · 49,0 %
- Põhivara 71 535 € · 51,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 545 € · 6,1 %
- Pikaajalised kohustised 1 485 € · 1,1 %
- Omakapital 130 198 € · 92,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 843 € | 2 776 € | 22 074 € | 1 |
| II kv 2026 | 8 092 € | 2 776 € | 39 942 € | 1 |
| I kv 2026 | 7 488 € | 2 776 € | 46 809 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 179 € | 2 776 € | 20 757 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 374 € | 2 542 € | 28 575 € | 1 |
| II kv 2025 | 5 158 € | 2 386 € | 26 955 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 916 € | 2 614 € | 23 048 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 574 € | 1 973 € | 26 543 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 948 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 925 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 47,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 358 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 779 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10173380 / 9
-
15.10.2019Muutmiskanne Ä 10173380 / 8
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 10173380 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10173380 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10173380 / 5
-
24.03.2016Muutmiskanne Ä 10173380 / 4
-
25.02.2014Ümberkujundamiskanne Ä 10173380 / 3
-
20.02.2014Muutmiskanne Ä 10173380 / 2
-
06.09.2012Esmakanne Ä 10173380
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |