Chritech OÜ
Registrisse kantud 12342483Chritech OÜ (registrikood 12342483) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 7 368 eurot ja puhaskasum 6 745 eurot, bilansimaht 60 728 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristjan Aariste. Juhatuse liige on Kristjan Aariste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.09.2012 (14 a 1 k) · Papiniidu tn 31, Pärnu linn, 80022
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 91,5 % | 2024: 92,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,9 % | 2024: 26,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,7 % | 2024: 77,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,9 | 2024: 3,7 |
| Müügitulu kasv | −38,1 % | 2024: +2,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 368 | 11 894 | 11 638 | 8 875 | 6 250 | 6 214 | 2 516 |
| Puhaskasum | 6 745 | 10 992 | 9 713 | 7 620 | 2 215 | 5 641 | 2 497 |
| Käibevara | 60 728 | 44 989 | 20 807 | 22 124 | 14 504 | 12 290 | 6 649 |
| Põhivara | 0 | 8 840 | 17 030 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 60 728 | 53 829 | 37 837 | 22 124 | 14 504 | 12 290 | 6 649 |
| Kohustised kokku | 12 354 | 12 200 | 7 200 | 1 200 | 1 200 | 1 200 | 1 200 |
| Omakapital | 48 374 | 41 629 | 30 637 | 20 924 | 13 304 | 11 090 | 5 449 |
| Kasumimarginaal | 91,5 % | 92,4 % | 83,5 % | 85,9 % | 35,4 % | 90,8 % | 99,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 60 728 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 12 354 € · 20,3 %
- Omakapital 48 374 € · 79,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Aariste
- Pärnu linn, Papiniidu tn 33a korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 250 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Pärnu Muuseum · maksed 250 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30049769 / 7
-
04.11.2019Muutmiskanne Ä 30049769 / 6
-
31.10.2019Muutmiskanne Ä 30049769 / 5
-
31.10.2019Muutmiskanne Ä 30049769 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30049769 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30049769 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30049769 / 2
-
07.09.2012Esmakanne Ä 30049769
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |