Soma OÜ
Registrisse kantud 12344070Soma OÜ (registrikood 12344070) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111). 2024. aasta müügitulu oli 87 552 eurot ja puhaskasum 2 159 eurot, bilansimaht 14 011 eurot. Juhatuse liikmed on Arlis Narusberk, Arthur Frederic Narusberk. Maksuvõlg on 2 273,15 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.09.2012 (14 a 1 k) · Kalevi tn 47, Tartu linn, 51010
Registriandmed KMKR EE101572699 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101572699
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arhitektitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 2,5 % | 2023: -21,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 63,3 % | 2023: -1 190,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,3 % | 2023: 10,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2023: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +25,9 % | 2023: −31,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +9,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 87 552 | 69 540 | 100 985 | 110 478 | 56 800 | 55 614 |
| Puhaskasum | 2 159 | -14 888 | -27 442 | -4 720 | -15 169 | 6 062 |
| Käibevara | 10 768 | 6 825 | 4 931 | 24 787 | 10 837 | 14 879 |
| Põhivara | 3 243 | 5 154 | 825 | 6 526 | 15 031 | 25 333 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 011 | 11 979 | 5 756 | 31 313 | 25 868 | 40 212 |
| Kohustised kokku | 10 602 | 10 728 | 15 918 | 14 033 | 3 932 | 3 107 |
| Omakapital | 3 409 | 1 251 | -10 162 | 17 280 | 21 936 | 37 105 |
| Kasumimarginaal | 2,5 % | -21,4 % | -27,2 % | -4,3 % | -26,7 % | 10,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 768 € · 76,9 %
- Põhivara 3 243 € · 23,1 %
- Lühiajalised kohustised 10 602 € · 75,7 %
- Omakapital 3 409 € · 24,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 75,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 184 € | 1 685 € | 19 752 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 660 € | 2 035 € | 18 984 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 240 € | 1 518 € | 19 986 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 459 € | 1 588 € | 18 804 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 668 € | 1 884 € | 13 260 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 425 € | 2 348 € | 22 889 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 100 € | 1 579 € | 16 812 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 887 € | 2 032 € | 25 283 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 728 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 562 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 77,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 584 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 080 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 2 273,15 €
- 29.09.2026 1 592,27 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.07.2025Muutmiskanne Ä 20061428 / 10
-
01.03.2024Muutmiskanne Ä 20061428 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20061428 / 8
-
27.05.2023Muutmiskanne Ä 20061428 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20061428 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20061428 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20061428 / 4
-
13.08.2014Muutmiskanne Ä 20061428 / 3
-
14.03.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20061428 / 2
-
12.09.2012Esmakanne Ä 20061428
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |