Mobecor OÜ
Registrisse kantud 12347944Mobecor OÜ (registrikood 12347944) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala mööbli ja valgustite jaemüük (EMTAK 47551). 2025. aasta müügitulu oli 884 265 eurot ja puhaskasum -36 471 eurot, bilansimaht 194 255 eurot. Juhatuse liige on Roland Kahar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.09.2012 (14 a 0 k) · Pikk tn 15b, Võru linn, 65604
Registriandmed KMKR EE101682178 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101682178
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mööbli ja valgustite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,1 % | 2024: -2,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,7 % | 2024: -12,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,0 % | 2024: 78,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,3 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | +1,5 % | 2024: −19,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 884 265 | 871 038 | 1 079 184 | 1 231 126 | 1 197 429 | 1 130 641 | 1 143 276 |
| Puhaskasum | -36 471 | -22 984 | 63 903 | 90 527 | 41 302 | 258 | 1 106 |
| Käibevara | 172 792 | 191 618 | 228 197 | 189 433 | 166 923 | 150 407 | 157 184 |
| Põhivara | 21 463 | 35 653 | 49 843 | 45 774 | 23 601 | 17 068 | 19 411 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 194 255 | 227 271 | 278 040 | 235 207 | 190 524 | 167 475 | 176 595 |
| Kohustised kokku | 52 464 | 49 009 | 76 794 | 97 865 | 143 709 | 161 962 | 171 341 |
| Omakapital | 141 791 | 178 262 | 201 246 | 137 342 | 46 815 | 5 513 | 5 254 |
| Kasumimarginaal | -4,1 % | -2,6 % | 5,9 % | 7,4 % | 3,4 % | 0,0 % | 0,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 172 792 € · 89,0 %
- Põhivara 21 463 € · 11,0 %
- Lühiajalised kohustised 52 464 € · 27,0 %
- Omakapital 141 791 € · 73,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 49 778 € | 15 883 € | 288 620 € | 9 |
| II kv 2026 | 54 456 € | 15 637 € | 297 880 € | 9 |
| I kv 2026 | 46 091 € | 14 511 € | 295 629 € | 11 |
| IV kv 2025 | 56 652 € | 18 928 € | 359 373 € | 11 |
| III kv 2025 | 57 033 € | 17 720 € | 345 714 € | 12 |
| II kv 2025 | 49 433 € | 16 302 € | 329 690 € | 12 |
| I kv 2025 | 50 440 € | 16 246 € | 347 472 € | 12 |
| IV kv 2024 | 57 916 € | 18 213 € | 374 742 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 593 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 294 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 31,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 96 207 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 131 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Seppo Kahar
- Keroli Tehnika OÜ Osanik
- Arte Seifo OÜ Tegelik kasusaaja
-
Roland Kahar
- Keroli Tehnika OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 26.11.2019 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 30.04.2018 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Võru linn 884 265 €
- 46. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Võru maakond 1 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 11 487 | 20 234 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kanepi Vallavalitsus · maksed 3 098 €
- Võru Vallavalitsus · maksed 2 357 €
- AS Lõuna-Eesti Haigla · maksed 2 353 €
- Põlva Vallavalitsus · maksed 1 000 €
- Kaitseliit · maksed 878 €
- SA Võru Kannel · maksed 534 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10173935 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10173935 / 7
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10173935 / 6
-
17.10.2013Muutmiskanne Ä 10173935 / 5
-
20.11.2012Muutmiskanne Ä 10173935 / 4
-
06.11.2012Ümberkujundamiskanne Ä 10173935 / 2
-
06.11.2012Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 10173935 / 3
-
19.09.2012Esmakanne Ä 10173935
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |