Armmedia OÜ
Registrisse kantud 12349251Armmedia OÜ (registrikood 12349251) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük (EMTAK 46501). 2024. aasta müügitulu oli 180 815 eurot ja puhaskasum 21 817 eurot, bilansimaht 331 629 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Armen Šahbazjan. Juhatuse liige on Armen Šahbazjan. Maksuvõlg on 930,56 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.09.2012 (14 a 0 k) · Jaama tn 76-11, Tartu linn, 50605
Registriandmed KMKR EE101577474 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101577474
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 12,1 % | 2023: 30,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,3 % | 2023: 46,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,5 % | 2023: 54,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,2 | 2023: 6,9 |
| Müügitulu kasv | −23,1 % | 2023: +3,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +21,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 180 815 | 235 172 | 227 300 | 47 087 | 53 833 | 67 062 |
| Puhaskasum | 21 817 | 71 652 | 33 662 | 699 | 11 120 | 20 907 |
| Käibevara | 162 055 | 109 051 | 41 485 | 75 989 | 62 158 | 19 486 |
| Põhivara | 169 574 | 179 024 | 188 599 | 1 822 | 3 452 | 37 575 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 331 629 | 288 075 | 230 084 | 77 811 | 65 610 | 57 061 |
| Kohustised kokku | 154 331 | 132 594 | 146 255 | 27 644 | 16 403 | 18 974 |
| Omakapital | 177 298 | 155 481 | 83 829 | 50 167 | 49 207 | 38 087 |
| Kasumimarginaal | 12,1 % | 30,5 % | 14,8 % | 1,5 % | 20,7 % | 31,2 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 162 055 € · 48,9 %
- Põhivara 169 574 € · 51,1 %
- Lühiajalised kohustised 25 965 € · 7,8 %
- Pikaajalised kohustised 128 366 € · 38,7 %
- Omakapital 177 298 € · 53,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 46,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
46501 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük põhitegevus 69 638 €
-
46503 Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük 64 677 €
-
46649 Muude masinate ja seadmete hulgimüük 7 789 €
-
46643 Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük 5 904 €
-
26201 Arvutite ja arvuti välisseadmete tootmine 5 350 €
-
26511 Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine 4 675 €
-
26301 Sideseadmete tootmine 4 180 €
-
47401 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük 3 239 €
-
47921 Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus 2 734 €
-
95211 Tarbeelektroonika parandus ja hooldus 2 682 €
-
61201 Elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused 2 098 €
-
95102 Sideseadmete parandus ja hooldus 1 865 €
-
33131 Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus 1 425 €
-
46502 Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük 1 223 €
-
26401 Tarbeelektroonika tootmine 954 €
-
95101 Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus 857 €
-
82301 Konverentside ja messide korraldamine 776 €
-
47402 Sideseadmete jaemüük 545 €
-
61901 Muud elektroonilise side teenused 204 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 331 € | 549 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 843 € | 1 207 € | 84 416 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 999 € | 1 656 € | 42 539 € | 1 |
| IV kv 2025 | 10 044 € | 2 272 € | 47 735 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 263 € | 1 155 € | 61 035 € | 1 |
| II kv 2025 | 6 653 € | 1 733 € | 51 747 € | 2 |
| I kv 2025 | 4 537 € | 1 749 € | 59 865 € | 2 |
| IV kv 2024 | 3 524 € | 1 702 € | 48 636 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 444 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 183 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 12,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 352 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 930,56 €
- 07.10.2026 1 430,56 €
- 29.09.2026 2 305,08 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Armen Šahbazjan
- Tartu linn, Jaama tn 76 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 800 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Ülikool · maksed 800 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20061538 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20061538 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20061538 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20061538 / 3
-
29.06.2017Muutmiskanne Ä 20061538 / 2
-
20.09.2012Esmakanne Ä 20061538
-
20.09.2012Esmakanne Ä 20061538 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |