OÜ MonMari
Registrisse kantud 12352425OÜ MonMari (registrikood 12352425) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sõitjate liinivedu merel ja rannavetes (EMTAK 50101). 2025. aasta müügitulu oli 6 843 eurot ja puhaskasum -5 541 eurot, bilansimaht 59 827 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lauri Teorein. Juhatuse liige on Aare Kööp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.09.2012 (14 a 0 k) · Mustamäe tee 195, Tallinn, 12912
Registriandmed KMKR EE101588489 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101588489
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -81,0 % | 2024: -57,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -218,1 % | 2024: -38,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,2 % | 2024: 12,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +25,8 % | 2024: −78,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 843 | 5 440 | 25 426 | 27 158 | 18 861 | 5 656 | 6 607 |
| Puhaskasum | -5 541 | -3 106 | -1 482 | 8 295 | 1 800 | -37 | -624 |
| Käibevara | 59 827 | 65 582 | 68 337 | 69 795 | 58 425 | 52 579 | 39 670 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 053 | 3 053 | 3 053 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 59 827 | 65 582 | 68 337 | 69 795 | 61 478 | 55 632 | 42 723 |
| Kohustised kokku | 57 286 | 57 500 | 57 149 | 57 125 | 57 103 | 53 057 | 40 111 |
| Omakapital | 2 541 | 8 082 | 11 188 | 12 670 | 4 375 | 2 575 | 2 612 |
| Kasumimarginaal | -81,0 % | -57,1 % | -5,8 % | 30,5 % | 9,5 % | -0,7 % | -9,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 59 827 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 57 286 € · 95,8 %
- Omakapital 2 541 € · 4,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
50101 Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes põhitegevus 5 012 €
-
82991 Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused 1 831 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 197 € | 0 € | 3 813 € | 0 |
| II kv 2026 | 275 € | 0 € | 3 155 € | 0 |
| I kv 2026 | 105 € | 0 € | 1 892 € | 0 |
| IV kv 2025 | 29 € | 0 € | 6 891 € | 0 |
| III kv 2025 | 540 € | 0 € | 4 292 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 932 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 531 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 593 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 66 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 271 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Teorein
- Kobojango Semolale OÜ Tegelik kasusaaja
- AIANDUSÜHISTU TÜRISALU-3 Juhatuse liige
- Von Stryk OÜ Juhatuse liige
- Tehnikagümnaasiumi Toetajaskogu Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubmonmari.eu · veebileht ei vastanud 20.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10174280 / 11
-
07.02.2020Muutmiskanne Ä 10174280 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10174280 / 9
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10174280 / 8
-
17.06.2016Muutmiskanne Ä 10174280 / 7
-
16.06.2016Muutmiskanne Ä 10174280 / M2
-
26.02.2016Muutmiskanne Ä 10174280 / 6
-
10.02.2016Muutmiskanne Ä 10174280 / 5
-
05.02.2014Muutmiskanne Ä 10174280 / 4
-
27.01.2014Muutmiskanne Ä 10174280 / M1
-
07.11.2012Muutmiskanne Ä 10174280 / 3
-
01.10.2012Muutmiskanne Ä 10174280 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |