EVERTREE OÜ
Registrisse kantud 12353399EVERTREE OÜ (registrikood 12353399) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu kunstiloome (EMTAK 90131). 2025. aasta müügitulu oli 1 018 eurot ja puhaskasum -83 eurot, bilansimaht 3 943 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Henri-Kristjan Koppel. Juhatuse liige on Henri-Kristjan Koppel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.09.2012 (14 a 0 k) · Põhja pst 11/1, Tallinn, 10412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kunstiloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -8,2 % | 2024: -195,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,6 % | 2024: -11,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,8 % | 2024: 80,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,9 | 2024: 5,0 |
| Müügitulu kasv | +444,4 % | 2024: −88,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −15,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 018 | 187 | 1 612 | 1 675 | 4 069 | 2 325 | 14 838 |
| Puhaskasum | -83 | -366 | -284 | -158 | 1 500 | -1 017 | -2 659 |
| Käibevara | 3 943 | 4 026 | 4 352 | 4 628 | 4 735 | 3 085 | 4 073 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 943 | 4 026 | 4 352 | 4 628 | 4 735 | 3 085 | 4 073 |
| Kohustised kokku | 798 | 798 | 758 | 750 | 698 | 548 | 519 |
| Omakapital | 3 145 | 3 228 | 3 594 | 3 878 | 4 037 | 2 537 | 3 554 |
| Kasumimarginaal | -8,2 % | -195,7 % | -17,6 % | -9,4 % | 36,9 % | -43,7 % | -17,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 943 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 798 € · 20,2 %
- Omakapital 3 145 € · 79,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2022 | 96 € | 100 € | 0 € | 0 |
I kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 32 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 33 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.01.2026Muutmiskanne Ä 10174367 / 8
-
07.01.2026Muutmiskanne Ä 10174367 / 9
-
15.12.2025Muutmiskanne Ä 10174367 / M2
-
10.12.2025Muutmiskanne Ä 10174367 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10174367 / 7
-
02.05.2018Muutmiskanne Ä 10174367 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10174367 / 5
-
11.12.2012Ümberkujundamiskanne Ä 10174367 / 3
-
11.12.2012Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 10174367 / 4
-
10.12.2012Muutmiskanne Ä 10174367 / 2
-
28.09.2012Esmakanne Ä 10174367
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 16.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 11.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 24.08.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 05.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |