Cappar OÜ
Registrisse kantud 12355429Cappar OÜ (registrikood 12355429) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine (EMTAK 16239). 2025. aasta müügitulu oli 7 060 eurot ja puhaskasum -1 292 eurot, bilansimaht 7 886 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gabriel Mändla. Juhatuse liige on Gabriel Mändla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.10.2012 (14 a 0 k) · Tallinna tn 24, Viljandi linn, 71008
Registriandmed KMKR EE101577212 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101577212
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -18,3 % | 2024: -26,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -16,4 % | 2024: -24,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 98,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 35,8 |
| Müügitulu kasv | −17,1 % | 2024: −66,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −18,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 060 | 8 516 | 25 385 | 21 536 | 19 474 | 19 578 | 17 992 |
| Puhaskasum | -1 292 | -2 250 | 11 392 | 1 079 | -5 378 | -695 | 4 181 |
| Käibevara | 4 386 | 5 841 | 8 492 | 1 893 | 696 | 3 525 | 7 438 |
| Põhivara | 3 500 | 3 500 | 3 600 | 0 | 0 | 0 | 151 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 886 | 9 341 | 12 092 | 1 893 | 696 | 3 525 | 7 589 |
| Kohustised kokku | 0 | 163 | 665 | 1 856 | 3 900 | 1 326 | 4 569 |
| Omakapital | 7 886 | 9 178 | 11 427 | 37 | -3 204 | 2 199 | 3 020 |
| Kasumimarginaal | -18,3 % | -26,4 % | 44,9 % | 5,0 % | -27,6 % | -3,5 % | 23,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 386 € · 55,6 %
- Põhivara 3 500 € · 44,4 %
- Omakapital 7 886 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 199 € | 0 € | 1 910 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 930 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 50 € | 0 |
| IV kv 2025 | 284 € | 0 € | 3 400 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 530 € | 0 |
| II kv 2025 | 979 € | 389 € | 3 153 € | 0 |
| I kv 2025 | 97 € | 0 € | 1 062 € | 0 |
| IV kv 2024 | 313 € | 313 € | 105 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 66 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 637 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20061654 / 5
-
07.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20061654 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20061654 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20061654 / 2
-
02.10.2012Esmakanne Ä 20061654
-
01.10.2012Esmakanne Ä 20061654 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 15.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |