Stanza OÜ
Registrisse kantud 12356618Stanza OÜ (registrikood 12356618) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 3 195 eurot ja puhaskasum 674 eurot, bilansimaht 86 093 eurot. Juhatuse liikmed on Argo Kikas, Olga Kikas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.10.2012 (14 a 0 k) · Lastekodu tn 29, Tallinn, 10113
Registriandmed KMKR EE101674018 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101674018
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,1 % | 2024: 71,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,8 % | 2024: 5,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −51,0 % | 2024: −65,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +98,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 195 | 6 522 | 18 624 | 29 592 | 753 | 105 | 675 |
| Puhaskasum | 674 | 4 671 | 17 189 | 27 257 | 610 | 53 | 464 |
| Käibevara | 86 093 | 85 419 | 80 748 | 68 664 | 35 872 | 35 267 | 35 307 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 86 093 | 85 419 | 80 748 | 68 664 | 35 872 | 35 267 | 35 307 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 5 566 | 32 | 37 | 130 |
| Omakapital | 86 093 | 85 419 | 80 748 | 63 098 | 35 840 | 35 230 | 35 177 |
| Kasumimarginaal | 21,1 % | 71,6 % | 92,3 % | 92,1 % | 81,0 % | 50,5 % | 68,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 86 093 € · 100,0 %
- Omakapital 86 093 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 424 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 607 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 574 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 435 € | 0 |
| III kv 2025 | 156 € | 0 € | 1 667 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 652 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 458 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 2 554 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 808 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Olga Kikas
- Bondora Group AS Juhatuse liige
- NHF OÜ Tegelik kasusaaja
-
Argo Kikas
- MTÜ Regionaalhaigla Spordiklubi Tegelik kasusaaja
- MTÜ KOSTIVERE SPORDISELTS Likvideerija Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10174572 / 8
-
01.09.2022Muutmiskanne Ä 10174572 / 7
-
27.03.2018Muutmiskanne Ä 10174572 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10174572 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10174572 / 4
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10174572 / 3
-
15.08.2016Muutmiskanne Ä 10174572 / 2
-
04.10.2012Esmakanne Ä 10174572
-
03.10.2012Esmakanne Ä 10174572 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |