AVN OÜ
Registrisse kantud 12356676AVN OÜ (registrikood 12356676) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus (EMTAK 33151). 2025. aasta müügitulu oli 171 060 eurot ja puhaskasum 335 eurot, bilansimaht 34 664 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maksim Stjopkin. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Maksim Stjopkin. Maksuvõlg on 8 799,40 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.10.2012 (14 a 0 k) · Rannamõisa tee 4, Tallinn, 13516
Registriandmed KMKR EE101577733 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101577733
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,8 % | 2024: 4,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,9 % | 2024: 16,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +0,3 % | 2024: −60,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +28,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 171 060 | 170 478 | 431 058 | 164 739 | 74 406 | 48 973 | 110 095 |
| Puhaskasum | 335 | 149 | -52 607 | 34 859 | 15 628 | -16 699 | 13 995 |
| Käibevara | 34 664 | 18 281 | 31 037 | 52 766 | 16 751 | 15 926 | 18 799 |
| Põhivara | – | – | 0 | 26 850 | 10 257 | 12 578 | 13 270 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 34 664 | 18 281 | 31 037 | 79 616 | 27 008 | 28 504 | 32 069 |
| Kohustised kokku | 31 246 | 15 198 | 28 103 | 24 075 | 6 326 | 23 450 | 10 316 |
| Omakapital | 3 418 | 3 083 | 2 934 | 55 541 | 20 682 | 5 054 | 21 753 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 0,1 % | -12,2 % | 21,2 % | 21,0 % | -34,1 % | 12,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 34 664 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 31 246 € · 90,1 %
- Omakapital 3 418 € · 9,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 90,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 180 € | 9 153 € | 54 768 € | 10 |
| II kv 2026 | 24 257 € | 13 873 € | 76 555 € | 10 |
| I kv 2026 | 31 883 € | 20 456 € | 59 927 € | 12 |
| IV kv 2025 | 14 225 € | 9 360 € | 41 697 € | 12 |
| III kv 2025 | 24 186 € | 13 606 € | 51 235 € | 14 |
| II kv 2025 | 22 357 € | 13 803 € | 43 436 € | 12 |
| I kv 2025 | 14 117 € | 10 718 € | 20 780 € | 11 |
| IV kv 2024 | 14 944 € | 10 870 € | 39 265 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 060 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 051 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 75,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 18 256 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 587 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 8 799,40 €
- 29.09.2026 4 742,38 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| SanitEco OÜ | 40 % | 1 000 € | 02.09.2023 | 5 025 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
SanitEco OÜ 40 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 6 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10174633 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10174633 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10174633 / 4
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10174633 / 3
-
07.10.2013Muutmiskanne Ä 10174633 / 2
-
04.10.2012Esmakanne Ä 10174633
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 27.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |