Ampron OÜ
Registrisse kantud 12357173Ampron OÜ (registrikood 12357173) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala muude elektriseadmete tootmine (EMTAK 27901). 2025. aasta müügitulu oli 972 202 eurot ja puhaskasum 102 480 eurot, bilansimaht 483 055 eurot. Juhatuse liikmed on Gen Vagula, Ollar Roovik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.10.2012 (14 a 0 k) · Läike tee 34, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE101625180 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101625180
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude elektriseadmete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,5 % | 2024: 35,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,3 % | 2024: 74,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,1 % | 2024: 91,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 6,5 |
| Müügitulu kasv | +27,0 % | 2024: +62,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 972 202 | 765 343 | 472 009 | 1 215 774 | 471 304 | 313 513 | 114 936 |
| Puhaskasum | 102 480 | 272 744 | 9 805 | 34 948 | 202 953 | 76 141 | -172 269 |
| Käibevara | 313 284 | 215 667 | 129 112 | 192 295 | 226 543 | 53 798 | 117 241 |
| Põhivara | 169 771 | 183 482 | 84 385 | 92 673 | 77 246 | 47 772 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 483 055 | 399 149 | 213 497 | 284 968 | 303 789 | 101 570 | 117 241 |
| Kohustised kokku | 144 477 | 33 051 | 10 129 | 37 405 | 51 174 | 51 908 | 143 552 |
| Omakapital | 338 578 | 366 098 | 203 368 | 247 563 | 252 615 | 49 662 | -26 311 |
| Kasumimarginaal | 10,5 % | 35,6 % | 2,1 % | 2,9 % | 43,1 % | 24,3 % | -149,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 313 284 € · 64,9 %
- Põhivara 169 771 € · 35,1 %
- Lühiajalised kohustised 144 477 € · 29,9 %
- Omakapital 338 578 € · 70,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 19 404 € | 9 284 € | 167 434 € | 6 |
| II kv 2026 | 11 113 € | 9 844 € | 177 624 € | 8 |
| I kv 2026 | 30 558 € | 9 900 € | 173 756 € | 7 |
| IV kv 2025 | 54 052 € | 7 417 € | 320 887 € | 9 |
| III kv 2025 | 19 114 € | 7 220 € | 101 113 € | 5 |
| II kv 2025 | 54 254 € | 9 008 € | 356 390 € | 5 |
| I kv 2025 | 35 635 € | 7 113 € | 213 224 € | 6 |
| IV kv 2024 | 47 928 € | 5 781 € | 302 205 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 468 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 095 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 47,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 55 811 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 992 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Gen Vagula
- Nordic Digital Assets Fund OÜ Juhatuse liige
- Ampron PIS OÜ Tegelik kasusaaja
- Radmaint osaühing Juhatuse liige
- Gen UÜ Osanik
-
Ollar Roovik
- Tallinn, Karjamaa tn 16 korteriühistu Juhatuse liige
- Radmaint osaühing Osanik
- Ampron PIS OÜ Juhatuse liige
- ORICS OÜ Prokurist
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 27) 30,3 %
- 16. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 27) 10,5 %
- 24. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 27) 29 370 €
- 25. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 27) 27,0 %
- 41. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 27) 102 480 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 29 370 | 186 333 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- TS Laevad OÜ · maksed 23 193 €
- AS Eesti Raudtee · maksed 6 176 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAPI-driven LED and LCD guidance displays for airports, ports, rail, smart cities and industrial environments. OEM manufacturer, Estonia.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10174671 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10174671 / 9
-
04.03.2020Muutmiskanne Ä 10174671 / 8
-
26.03.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10174671 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10174671 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10174671 / 5
-
26.08.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10174671 / 4
-
25.08.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10174671 / 3
-
24.04.2013Muutmiskanne Ä 10174671 / M1
-
24.04.2013Muutmiskanne Ä 10174671 / 2
-
05.10.2012Esmakanne Ä 10174671
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |