Logro OÜ
Likvideerimisel 12363446Logro OÜ (registrikood 12363446) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Reiu küla, tegevusala jookide serveerimine (EMTAK 56301). 2021. aasta müügitulu oli 31 039 eurot ja puhaskasum 10 468 eurot, bilansimaht 60 711 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Meelis Kaljumäe. Maksuvõlg on 2 552,89 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.2012 (14 a 0 k) · Viira tee 61, Reiu küla, 86508
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jookide serveerimine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2021
| Kasumimarginaal | 33,7 % | 2020: -30,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 63,9 % | 2020: -217,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,0 % | 2020: 14,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2020: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −27,3 % | 2020: −79,9 % |
| Näitaja, € | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 039 | 42 685 | 212 507 |
| Puhaskasum | 10 468 | -12 881 | -19 985 |
| Käibevara | 59 993 | 39 017 | 48 774 |
| Põhivara | 718 | 983 | 974 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 60 711 | 40 000 | 49 748 |
| Kohustised kokku | 44 322 | 34 079 | 30 946 |
| Omakapital | 16 389 | 5 921 | 18 802 |
| Kasumimarginaal | 33,7 % | -30,2 % | -9,4 % |
Bilansi struktuur 2021
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 59 993 € · 98,8 %
- Põhivara 718 € · 1,2 %
- Lühiajalised kohustised 44 322 € · 73,0 %
- Omakapital 16 389 € · 27,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 73,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2023 | 784 € | 62 € | 238 € | 0 |
| IV kv 2022 | 3 953 € | 1 306 € | 24 723 € | 0 |
| III kv 2022 | 4 490 € | 583 € | 28 948 € | 1 |
| II kv 2022 | 1 368 € | 0 € | 23 208 € | 4 |
| I kv 2022 | 584 € | 0 € | 265 € | 0 |
I kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 261 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 21 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 7,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 329,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 79 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 2 552,89 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Meelis Kaljumäe
- Kernu Metall OÜ Osanik
- Roofing OÜ Tegelik kasusaaja
- Omega Works OÜ Tegelik kasusaaja
- Bauworks OÜ Tegelik kasusaaja
- DeltaWorks OÜ Osanik Likvideerimisel
- Mittetulundusühing Kurtna Viinaait Tegelik kasusaaja
- Deltaworks Group OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Kurtna Mõis Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemViira tee 61, Reiu küla, 86508
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.02.2024Lõpetamiskanne Ä 10174974 / 10
-
24.01.2024Lõpetamiskanne Ä 10174974 / M5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10174974 / 9
-
03.02.2021Muutmiskanne Ä 10174974 / 8
-
26.01.2021Muutmiskanne Ä 10174974 / 7
-
25.01.2021Muutmiskanne Ä 10174974 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10174974 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10174974 / 5
-
10.05.2017Muutmiskanne Ä 10174974 / 4
-
10.01.2014Muutmiskanne Ä 10174974 / 3
-
21.05.2013Muutmiskanne Ä 10174974 / 2
-
16.10.2012Esmakanne Ä 10174974
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |