J4L OÜ
Registrisse kantud 12363995J4L OÜ (registrikood 12363995) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala eriehitustööd rajatiste ehitusel (EMTAK 43501). 2025. aasta müügitulu oli 15 597 eurot ja puhaskasum 15 481 eurot, bilansimaht 66 137 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Joonas Laiapea. Juhatuse liikmed on Anne Kivimägi, Joonas Laiapea. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.10.2012 (14 a 0 k) · Lumikellukese tee 5, Tallinn, 11914
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Eriehitustööd rajatiste ehitusel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 99,3 % | 2024: 97,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,5 % | 2024: 24,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 2024: 99,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 164,5 | 2024: 167,4 |
| Müügitulu kasv | +21,4 % | 2024: −2,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +32,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 597 | 12 846 | 13 179 | 5 969 | 12 178 | 3 797 | 9 480 |
| Puhaskasum | 15 481 | 12 517 | 12 472 | 5 297 | 8 267 | 2 423 | 8 212 |
| Käibevara | 65 812 | 50 231 | 37 414 | 24 696 | 19 158 | 13 481 | 13 018 |
| Põhivara | 325 | 325 | 325 | 571 | 817 | 1 063 | 1 063 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 137 | 50 556 | 37 739 | 25 267 | 19 975 | 14 544 | 14 081 |
| Kohustised kokku | 400 | 300 | 0 | 0 | 4 | 40 | 0 |
| Omakapital | 65 737 | 50 256 | 37 739 | 25 267 | 19 971 | 14 504 | 14 081 |
| Kasumimarginaal | 99,3 % | 97,4 % | 94,6 % | 88,7 % | 67,9 % | 63,8 % | 86,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 65 812 € · 99,5 %
- Põhivara 325 € · 0,5 %
- Lühiajalised kohustised 400 € · 0,6 %
- Omakapital 65 737 € · 99,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 164,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLumikellukese tee 5, Tallinn, 11914
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.12.2023Muutmiskanne Ä 10175178 / 9
-
06.12.2023Muutmiskanne Ä 10175178 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10175178 / 8
-
14.09.2020Muutmiskanne Ä 10175178 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10175178 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 10175178 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10175178 / 4
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10175178 / 3
-
23.07.2013Muutmiskanne Ä 10175178 / 2
-
16.07.2013Muutmiskanne Ä 10175178 / M1
-
17.10.2012Esmakanne Ä 10175178
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |