Moca OÜ
Registrisse kantud 12369756Moca OÜ (registrikood 12369756) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 4 676 eurot ja puhaskasum 204 eurot, bilansimaht 4 630 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merle Vacker. Juhatuse liige on Merle Vacker. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.10.2012 (13 a 11 k) · Spordi tn 20, Keila linn, 76607
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 2024: 21,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,5 % | 2024: 30,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,1 % | 2024: 83,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 53,2 | 2024: 6,1 |
| Müügitulu kasv | −23,6 % | 2024: +32,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 676 | 6 119 | 4 615 | 3 030 | 2 720 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 204 | 1 328 | 815 | -701 | 2 713 | 88 | 93 |
| Käibevara | 4 630 | 5 183 | 4 275 | 2 570 | 2 898 | 244 | 156 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 630 | 5 183 | 4 275 | 2 570 | 2 898 | 244 | 156 |
| Kohustised kokku | 87 | 844 | 1 264 | 374 | 0 | 59 | 59 |
| Omakapital | 4 543 | 4 339 | 3 011 | 2 196 | 2 898 | 185 | 97 |
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 21,7 % | 17,7 % | -23,1 % | 99,7 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 630 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 87 € · 1,9 %
- Omakapital 4 543 € · 98,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 53,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 73 € | 79 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 73 € | 79 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 73 € | 79 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 73 € | 79 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 73 € | 79 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 62 € | 67 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 52 € | 56 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 55 € | 60 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 24 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 51 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSpordi tn 20, Keila linn, 76607
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10175621 / 7
-
28.09.2021Muutmiskanne Ä 10175621 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10175621 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10175621 / 4
-
09.12.2014Muutmiskanne Ä 10175621 / 3
-
28.01.2013Muutmiskanne Ä 10175621 / 2
-
20.12.2012Muutmiskanne Ä 10175621 / M1
-
29.10.2012Esmakanne Ä 10175621
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 07.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 12.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |