Sweeter OÜ
Registrisse kantud 12372623Sweeter OÜ (registrikood 12372623) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kinnisvarateenuste vahendusteenus (EMTAK 68311). 2024. aasta müügitulu oli 43 022 eurot ja puhaskasum -7 268 eurot, bilansimaht 15 307 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anneli Lindemann. Juhatuse liige on Anneli Lindemann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.11.2012 (13 a 11 k) · A. Weizenbergi tn 12a, Tallinn, 10150
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -16,9 % | 2023: -0,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -65,5 % | 2023: -1,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,5 % | 2023: 74,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2023: 17,5 |
| Müügitulu kasv | +9,1 % | 2023: +6,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +57,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 022 | 39 429 | 37 165 | 28 971 | 14 845 | 4 392 |
| Puhaskasum | -7 268 | -249 | 62 | 8 899 | 5 393 | 118 |
| Käibevara | 15 307 | 16 834 | 19 503 | 19 533 | 9 648 | 4 255 |
| Põhivara | 0 | 7 774 | – | – | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 307 | 24 608 | 19 503 | 19 533 | 9 648 | 4 255 |
| Kohustised kokku | 4 213 | 6 246 | 893 | 986 | 0 | 0 |
| Omakapital | 11 094 | 18 362 | 18 610 | 18 547 | 9 648 | 4 255 |
| Kasumimarginaal | -16,9 % | -0,6 % | 0,2 % | 30,7 % | 36,3 % | 2,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 307 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 213 € · 27,5 %
- Omakapital 11 094 € · 72,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 030 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 687 € | 687 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 030 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 030 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 031 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 030 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 954 € | 954 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 911 € | 911 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 343 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 343 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10175830 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10175830 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10175830 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10175830 / 5
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10175830 / 4
-
27.10.2015Muutmiskanne Ä 10175830 / 3
-
12.10.2015Muutmiskanne Ä 10175830 / M3
-
05.12.2014Muutmiskanne Ä 10175830 / 2
-
13.11.2012Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10175830 / M2
-
08.11.2012Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10175830 / M1
-
02.11.2012Esmakanne Ä 10175830
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 28.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.02.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.02.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |