Dark Diamonds OÜ
Registrisse kantud 12372681Dark Diamonds OÜ (registrikood 12372681) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala jookide serveerimine (EMTAK 56301). 2025. aasta müügitulu oli 9 307 eurot ja puhaskasum -1 140 eurot, bilansimaht 2 403 eurot. Juhatuse liikmed on Kaja Kadak, Monika Tõnisson, Hanna Helena Mursula. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.11.2012 (13 a 11 k) · Tuukri tn 52, Tallinn, 10120
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jookide serveerimine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,2 % | 2024: -8,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -72,2 % | 2024: -23,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,8 % | 2024: 83,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 5,6 |
| Müügitulu kasv | +19,2 % | 2024: −31,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 307 | 7 810 | 11 363 | 10 008 | 7 871 | 8 747 | 7 920 |
| Puhaskasum | -1 140 | -646 | -293 | 1 117 | -632 | 26 | 274 |
| Käibevara | 2 198 | 3 054 | 3 115 | 3 300 | 2 316 | 2 528 | 2 963 |
| Põhivara | 205 | 214 | 322 | 430 | 538 | 646 | 285 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 403 | 3 268 | 3 437 | 3 730 | 2 854 | 3 174 | 3 248 |
| Kohustised kokku | 823 | 548 | 70 | 70 | 311 | 0 | 100 |
| Omakapital | 1 580 | 2 720 | 3 367 | 3 660 | 2 543 | 3 174 | 3 148 |
| Kasumimarginaal | -12,2 % | -8,3 % | -2,6 % | 11,2 % | -8,0 % | 0,3 % | 3,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 198 € · 91,5 %
- Põhivara 205 € · 8,5 %
- Lühiajalised kohustised 823 € · 34,2 %
- Omakapital 1 580 € · 65,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Hanna Helena Mursula
- Greenstep OÜ Juhatuse liige
- Staridee OÜ Tegelik kasusaaja
- Valgusfirma The Light House OÜ Juhatuse liige
-
Kadi Lomp
- Carefel OÜ Tegelik kasusaaja
- DRINKAFELLA OÜ Juhatuse liige
- Motonaised MTÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Kadvil Haldus Tegelik kasusaaja
-
Selve Miil
- Uhti-Tuhti OÜ Tegelik kasusaaja
- Urban SPA OÜ Juhatuse liige
-
Kaja Kadak
- Hussar Holdings OÜ Juhatuse liige
- L-Sokkel OÜ Tegelik kasusaaja
- Motonaised MTÜ Juhatuse liige
-
Monika Tõnisson
- Motonaised MTÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad juhatused · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 6 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.07.2025Muutmiskanne Ä 10175836 / 14
-
04.07.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10175836 / 13
-
19.03.2025Muutmiskanne Ä 10175836 / 12
-
21.10.2024Muutmiskanne Ä 10175836 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10175836 / 10
-
17.07.2018Muutmiskanne Ä 10175836 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10175836 / 8
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10175836 / 7
-
22.03.2017Muutmiskanne Ä 10175836 / 6
-
16.03.2017Muutmiskanne Ä 10175836 / M2
-
23.02.2017Muutmiskanne Ä 10175836 / 5
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10175836 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |