OÜ K.A.M.M
Registrisse kantud 12372907OÜ K.A.M.M (registrikood 12372907) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2025. aasta müügitulu oli 9 798 eurot ja puhaskasum 1 522 eurot, bilansimaht 17 809 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristel Laas. Juhatuse liige on Kristel Laas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.11.2012 (13 a 11 k) · Halla tn 44, Tallinn, 10618
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,5 % | 2024: 36,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,9 % | 2024: 20,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,2 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +10,9 % | 2024: +12,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +45,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 798 | 8 837 | 7 840 | 4 779 | 3 948 | 1 522 | 1 349 |
| Puhaskasum | 1 522 | 3 262 | -533 | 292 | 2 219 | -184 | -1 989 |
| Käibevara | 7 807 | 6 549 | 3 521 | 1 529 | 3 362 | 1 059 | 1 317 |
| Põhivara | 10 002 | 9 070 | 8 836 | 11 363 | 9 760 | 9 760 | 9 760 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 809 | 15 619 | 12 357 | 12 892 | 13 122 | 10 819 | 11 077 |
| Kohustised kokku | 668 | 0 | 0 | 0 | 84 | 26 | 0 |
| Omakapital | 17 141 | 15 619 | 12 357 | 12 892 | 13 038 | 10 793 | 11 077 |
| Kasumimarginaal | 15,5 % | 36,9 % | -6,8 % | 6,1 % | 56,2 % | -12,1 % | -147,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 807 € · 43,8 %
- Põhivara 10 002 € · 56,2 %
- Lühiajalised kohustised 668 € · 3,8 %
- Omakapital 17 141 € · 96,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristel Laas
- Eesti Akordioniliit Juhatuse liige
- Tallinna Muusikakooli Sihtasutus Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 030 | 5 593 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rahvusooper Estonia · maksed 3 940 €
- Kaitseliit · maksed 400 €
- Tallinna Lille Lasteaed · maksed 250 €
- Kuusalu Vallavalitsus · maksed 240 €
- Tallinna Ülikool · maksed 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10175848 / 7
-
28.08.2018Muutmiskanne Ä 10175848 / 6
-
19.06.2018Muutmiskanne Ä 10175848 / M1
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10175848 / 5
-
15.01.2018Muutmiskanne Ä 10175848 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10175848 / 3
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10175848 / 2
-
05.11.2012Esmakanne Ä 10175848
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |