OÜ Ruumer
Registrisse kantud 12373214OÜ Ruumer (registrikood 12373214) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 648 252 eurot ja puhaskasum 107 084 eurot, bilansimaht 165 446 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mart Müür. Juhatuse liige on Mart Müür. Maksuvõlg on 6 557,93 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.11.2012 (13 a 11 k) · Väike-Tähe tn 18a, Tartu linn, 51010
Registriandmed KMKR EE101600558 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101600558
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,5 % | 2024: -10,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 96,1 % | 2024: -1 357,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,4 % | 2024: 3,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +18,3 % | 2024: −9,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 648 252 | 547 924 | 606 003 | 727 359 | 1 149 681 | 751 578 | 1 023 444 |
| Puhaskasum | 107 084 | -59 654 | -50 610 | -56 616 | -105 700 | 47 600 | 2 375 |
| Käibevara | 136 226 | 106 719 | 174 384 | 225 857 | 329 061 | 167 524 | 132 307 |
| Põhivara | 29 220 | 33 096 | 9 856 | 11 558 | 10 623 | 12 064 | 2 755 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 165 446 | 139 815 | 184 240 | 237 415 | 339 684 | 179 588 | 135 062 |
| Kohustised kokku | 53 968 | 135 421 | 173 117 | 175 682 | 311 335 | 45 539 | 48 613 |
| Omakapital | 111 478 | 4 394 | 11 123 | 61 733 | 28 349 | 134 049 | 86 449 |
| Kasumimarginaal | 16,5 % | -10,9 % | -8,4 % | -7,8 % | -9,2 % | 6,3 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 136 226 € · 82,3 %
- Põhivara 29 220 € · 17,7 %
- Lühiajalised kohustised 53 968 € · 32,6 %
- Omakapital 111 478 € · 67,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 474 € | 6 551 € | 108 943 € | 7 |
| II kv 2026 | 31 784 € | 10 973 € | 132 048 € | 8 |
| I kv 2026 | 20 531 € | 12 889 € | 127 354 € | 9 |
| IV kv 2025 | 36 974 € | 17 328 € | 194 012 € | 10 |
| III kv 2025 | 16 568 € | 6 868 € | 130 653 € | 8 |
| II kv 2025 | 35 348 € | 13 984 € | 167 197 € | 10 |
| I kv 2025 | 19 611 € | 6 338 € | 138 501 € | 8 |
| IV kv 2024 | 20 198 € | 15 593 € | 126 665 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 825 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 184 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 45,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 314 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 600 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 6 557,93 €
- 29.09.2026 3 572,47 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mart Müür
- Parem tulevik OÜ Tegelik kasusaaja
- BIGAS OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 25. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 96,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20062045 / 7
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 20062045 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20062045 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20062045 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20062045 / 3
-
18.01.2013Muutmiskanne Ä 20062045 / M1
-
18.01.2013Muutmiskanne Ä 20062045 / 2
-
05.11.2012Esmakanne Ä 20062045
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 15.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |