Osaühing UBI Group
Registrisse kantud 12373479Osaühing UBI Group (registrikood 12373479) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 33 830 eurot ja puhaskasum 17 540 eurot, bilansimaht 399 471 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Toni Krister Immanen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.11.2012 (13 a 11 k) · Liivaoja tn 6, Tallinn, 10155
Registriandmed KMKR EE101587600 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.12–30.11
- KMKR number
- EE101587600
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.12 – 30.11
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 51,8 % | 2024: 57,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,8 % | 2024: 10,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,6 % | 2024: 45,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −0,5 % | 2024: +35,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 830 | 34 011 | 25 030 | 29 358 | 20 453 | 21 569 | 28 342 |
| Puhaskasum | 17 540 | 19 602 | 12 426 | 12 753 | 8 642 | -6 975 | 17 735 |
| Käibevara | 137 235 | 133 606 | 131 761 | 125 118 | 222 307 | 219 353 | 218 900 |
| Põhivara | 262 236 | 262 236 | 262 236 | 266 916 | 266 916 | 268 050 | 268 050 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 399 471 | 395 842 | 393 997 | 392 034 | 489 223 | 487 403 | 486 950 |
| Kohustised kokku | 201 197 | 215 108 | 232 865 | 243 328 | 353 270 | 360 092 | 352 664 |
| Omakapital | 198 274 | 180 734 | 161 132 | 148 706 | 135 953 | 127 311 | 134 286 |
| Kasumimarginaal | 51,8 % | 57,6 % | 49,6 % | 43,4 % | 42,3 % | -32,3 % | 62,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 137 235 € · 34,4 %
- Põhivara 262 236 € · 65,6 %
- Lühiajalised kohustised 55 197 € · 13,8 %
- Pikaajalised kohustised 146 000 € · 36,5 %
- Omakapital 198 274 € · 49,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 926 € | 0 € | 8 296 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 979 € | 0 € | 8 508 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 201 € | 0 € | 8 695 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 115 € | 0 € | 8 395 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 929 € | 0 € | 8 414 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 819 € | 0 € | 8 466 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 974 € | 0 € | 8 554 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 895 € | 0 € | 8 352 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 642 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 765 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Toni Krister Immanen
- Osaühing Viinitie Eesti Juhatuse liige
- Põhja Puiestee 2 OÜ Juhatuse liige
- Ilmarinen Corporate Services OÜ Tegelik kasusaaja
-
Ilmarinen Corporate Services OÜ
- Põhja Puiestee 2 OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Põhja Puiestee 2 OÜ | 45 % | 1 125 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Osalused ja nende osalused (1)
-
Põhja Puiestee 2 OÜ 45 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10175894 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10175894 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10175894 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10175894 / 2
-
16.03.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10175894 / M1
-
05.11.2012Esmakanne Ä 10175894
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |