Musichouse OÜ
Registrisse kantud 12373516Musichouse OÜ (registrikood 12373516) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2024. aasta müügitulu oli 19 055 eurot ja puhaskasum -1 220 eurot, bilansimaht 14 132 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Viveli Maar. Juhatuse liige on Viveli Maar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.11.2012 (13 a 11 k) · Ülesõidu tn 36, Keila linn, 76609
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 1 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 1 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -6,4 % | 2023: 22,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,9 % | 2023: 27,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,0 % | 2023: 99,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,9 | 2023: 152,9 |
| Müügitulu kasv | −14,8 % | 2023: +106,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +9,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 055 | 22 356 | 10 848 | 22 893 | 18 723 | 12 275 |
| Puhaskasum | -1 220 | 4 920 | 750 | 4 700 | -327 | -5 460 |
| Käibevara | 7 211 | 18 043 | 13 123 | 12 273 | 7 515 | 7 760 |
| Põhivara | 6 921 | 0 | 0 | 0 | 58 | 140 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 132 | 18 043 | 13 123 | 12 273 | 7 573 | 7 900 |
| Kohustised kokku | 427 | 118 | 118 | 18 | 18 | 18 |
| Omakapital | 13 705 | 17 925 | 13 005 | 12 255 | 7 555 | 7 882 |
| Kasumimarginaal | -6,4 % | 22,0 % | 6,9 % | 20,5 % | -1,7 % | -44,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 211 € · 51,0 %
- Põhivara 6 921 € · 49,0 %
- Lühiajalised kohustised 427 € · 3,0 %
- Omakapital 13 705 € · 97,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 599 € | 601 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 271 € | 300 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 869 € | 901 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 781 € | 869 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 718 € | 800 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 239 € | 269 € | 0 € | 1 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemÜlesõidu tn 36, Keila linn, 76609
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 650 | 1 100 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Jõhvi Vallavalitsus · maksed 1 650 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.03.2024Ümberkujundamiskanne Ä 10175897 / 6
-
07.03.2024Ümberkujundamiskanne Ä 10175897 / M2
-
22.12.2023Ümberkujundamiskanne Ä 10175897 / 5
-
08.12.2023Ümberkujundamiskanne Ä 10175897 / M1
-
06.10.2023Ümberkujundamiskanne Ä 10175897 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10175897 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10175897 / 2
-
05.11.2012Esmakanne Ä 10175897
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 27.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |