PNL OÜ
Registrisse kantud 12374071PNL OÜ (registrikood 12374071) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 228 549 eurot ja puhaskasum 62 875 eurot, bilansimaht 262 444 eurot. Juhatuse liige on Siim Saidla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.11.2012 (13 a 11 k) · Tatari tn 64/1, Tallinn, 10134
Registriandmed KMKR EE101589433 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101589433
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 27,5 % | 2024: 25,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 27,1 % | 2024: 30,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,4 % | 2024: 89,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,5 | 2024: 9,8 |
| Müügitulu kasv | +4,7 % | 2024: +0,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 228 549 | 218 267 | 217 168 | 168 134 | 179 050 | 125 935 | 133 537 |
| Puhaskasum | 62 875 | 56 122 | 27 991 | 4 801 | 34 649 | 6 944 | 41 524 |
| Käibevara | 258 021 | 205 026 | 183 315 | 156 101 | 149 330 | 117 517 | 106 767 |
| Põhivara | 4 423 | 1 090 | 2 655 | 3 711 | 5 408 | 6 067 | 3 795 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 262 444 | 206 116 | 185 970 | 159 812 | 154 738 | 123 584 | 110 562 |
| Kohustised kokku | 30 481 | 21 028 | 28 686 | 30 519 | 20 246 | 15 741 | 9 663 |
| Omakapital | 231 963 | 185 088 | 157 284 | 129 293 | 134 492 | 107 843 | 100 899 |
| Kasumimarginaal | 27,5 % | 25,7 % | 12,9 % | 2,9 % | 19,4 % | 5,5 % | 31,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 258 021 € · 98,3 %
- Põhivara 4 423 € · 1,7 %
- Lühiajalised kohustised 30 481 € · 11,6 %
- Omakapital 231 963 € · 88,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 23 774 € | 12 922 € | 42 743 € | 4 |
| II kv 2026 | 22 970 € | 12 087 € | 66 239 € | 4 |
| I kv 2026 | 25 475 € | 11 937 € | 53 739 € | 4 |
| IV kv 2025 | 28 658 € | 14 682 € | 71 332 € | 4 |
| III kv 2025 | 23 067 € | 13 191 € | 52 909 € | 4 |
| II kv 2025 | 22 543 € | 12 018 € | 68 114 € | 4 |
| I kv 2025 | 20 352 € | 10 995 € | 58 590 € | 4 |
| IV kv 2024 | 27 215 € | 11 736 € | 57 729 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 925 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 307 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 55,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 248 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 071 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 107 | 6 466 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 107 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.09.2024Muutmiskanne Ä 10175944 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10175944 / 9
-
02.04.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10175944 / 8
-
24.07.2019Muutmiskanne Ä 10175944 / 7
-
16.07.2019Muutmiskanne Ä 10175944 / 6
-
15.07.2019Muutmiskanne Ä 10175944 / M2
-
17.05.2019Muutmiskanne Ä 10175944 / 5
-
30.08.2018Muutmiskanne Ä 10175944 / 4
-
04.04.2018Muutmiskanne Ä 10175944 / 3
-
08.03.2018Muutmiskanne Ä 10175944 / M1
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10175944 / 2
-
06.11.2012Esmakanne Ä 10175944
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |