OÜ NARVDOM
Registrisse kantud 12374817OÜ NARVDOM (registrikood 12374817) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 81211). 2025. aasta müügitulu oli 34 950 eurot ja puhaskasum 5 052 eurot, bilansimaht 13 879 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rada Gruzdeva. Juhatuse liige on Rada Gruzdeva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2012 (13 a 11 k) · Kreenholmi tn 5, Narva linn, 20304
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete üldpuhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,5 % | 2024: 4,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 54,9 % | 2024: 38,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,2 % | 2024: 22,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +4,9 % | 2024: −4,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 950 | 33 329 | 35 010 | 27 206 | 40 348 | 40 046 | 43 410 |
| Puhaskasum | 5 052 | 1 586 | -8 | -7 601 | 3 440 | -3 460 | 5 083 |
| Käibevara | 13 879 | 18 048 | 10 529 | 7 403 | 11 779 | 17 838 | 12 270 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 879 | 18 048 | 10 529 | 7 403 | 11 779 | 17 838 | 12 270 |
| Kohustised kokku | 4 685 | 13 906 | 7 973 | 4 839 | 1 614 | 11 113 | 2 085 |
| Omakapital | 9 194 | 4 142 | 2 556 | 2 564 | 10 165 | 6 725 | 10 185 |
| Kasumimarginaal | 14,5 % | 4,8 % | 0,0 % | -27,9 % | 8,5 % | -8,6 % | 11,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 879 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 685 € · 33,8 %
- Omakapital 9 194 € · 66,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
81211 Hoonete üldpuhastus põhitegevus 27 097 €
-
68329 Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused 3 207 €
-
43351 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine 2 060 €
-
43222 Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus 1 667 €
-
14299 Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine 919 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 141 € | 218 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 496 € | 628 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 956 € | 1 051 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2025 | 909 € | 980 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 999 € | 1 179 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 035 € | 1 170 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 1 150 € | 1 339 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2024 | 885 € | 1 036 € | 0 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 47 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 73 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 154,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 140 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 658 |
| Toetused kokku | 2 658 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 2 658 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40034977 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40034977 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 40034977 / 3
-
14.02.2013Muutmiskanne Ä 40034977 / 2
-
08.02.2013Muutmiskanne Ä 40034977 / M2
-
30.01.2013Muutmiskanne Ä 40034977 / M1
-
07.11.2012Esmakanne Ä 40034977
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.03.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 19.04.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 09.05.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 06.05.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 15.04.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |