Versare OÜ
Registrisse kantud 12374830Versare OÜ (registrikood 12374830) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 9 408 eurot ja puhaskasum 7 231 eurot, bilansimaht 12 214 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Finest Consult OÜ. Juhatuse liige on Karin Kask. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2012 (13 a 11 k) · Helme tn 16/2, Tallinn, 10614
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 76,9 % | 2024: 99,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 69,3 % | 2024: 2,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,5 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,9 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +4 062,8 % | 2024: −66,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +23,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 408 | 226 | 672 | 1 762 | 1 826 | 3 339 | 11 446 |
| Puhaskasum | 7 231 | 224 | 174 | -28 | 320 | 1 620 | 2 736 |
| Käibevara | 12 214 | 9 506 | 24 005 | 24 861 | 24 929 | 9 193 | 8 188 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 214 | 9 506 | 24 005 | 24 861 | 24 929 | 9 193 | 8 188 |
| Kohustised kokku | 1 777 | 0 | 14 723 | 15 753 | 15 793 | 377 | 992 |
| Omakapital | 10 437 | 9 506 | 9 282 | 9 108 | 9 136 | 8 816 | 7 196 |
| Kasumimarginaal | 76,9 % | 99,1 % | 25,9 % | -1,6 % | 17,5 % | 48,5 % | 23,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 214 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 777 € · 14,5 %
- Omakapital 10 437 € · 85,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 197 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 777 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 21 € | 0 € | 261 € | 0 |
| IV kv 2022 | 18 € | 0 € | 436 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 66 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Finest Consult OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10175996 / 6
-
12.04.2019Muutmiskanne Ä 10175996 / 5
-
04.04.2019Muutmiskanne Ä 10175996 / M1
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10175996 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10175996 / 3
-
05.06.2015Muutmiskanne Ä 10175996 / 2
-
07.11.2012Esmakanne Ä 10175996
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |