Iventing OÜ
Registrisse kantud 12376957Iventing OÜ (registrikood 12376957) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Kiisa alevik, tegevusala konverentside ja messide korraldamine (EMTAK 82301). 2024. aasta müügitulu oli 9 661 eurot ja puhaskasum 3 160 eurot, bilansimaht 3 539 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ines Arna. Juhatuse liige on Ines Arna. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.11.2012 (13 a 11 k) · Laulu tn 3, Kiisa alevik, 75503
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Konverentside ja messide korraldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 32,7 % | 2023: 7,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 89,3 % | 2023: 75,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | +168,4 % | 2023: +90,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 661 | 3 600 | 1 895 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 3 160 | 286 | 308 | -281 | 0 | 0 |
| Käibevara | 2 460 | 379 | 1 680 | 877 | 877 | 877 |
| Põhivara | 1 079 | – | – | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 539 | 379 | 1 680 | 877 | 877 | 877 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 1 587 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 3 539 | 379 | 93 | 877 | 877 | 877 |
| Kasumimarginaal | 32,7 % | 7,9 % | 16,3 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 460 € · 69,5 %
- Põhivara 1 079 € · 30,5 %
- Omakapital 3 539 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ines Arna
- Finest-Hall Factory OÜ Osanik
- Suminad OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ HCB Trade Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaulu tn 3, Kiisa alevik, 75503
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.03.2026Muutmiskanne Ä 10176143 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10176143 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10176143 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10176143 / 4
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10176143 / 3
-
13.09.2013Muutmiskanne Ä 10176143 / 2
-
12.11.2012Esmakanne Ä 10176143
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 01.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 07.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |