Metallituba OÜ
Registrisse kantud 12378531Metallituba OÜ (registrikood 12378531) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Haljala alevik, tegevusala muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine (EMTAK 25119). 2025. aasta müügitulu oli 2 182 319 eurot ja puhaskasum 29 824 eurot, bilansimaht 2 174 699 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Triin Toming. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Triin Toming. Maksuvõlg on 22 919,70 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.11.2012 (13 a 11 k) · Rakvere mnt 9a, Haljala alevik, 45301
Registriandmed KMKR EE101625737 · osakapital 100 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101625737
- Osakapital
- 100 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 2024: -0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,8 % | 2024: -1,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,1 % | 2024: 50,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | −7,3 % | 2024: −16,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 182 319 | 2 353 420 | 2 830 632 | 3 308 484 | 2 493 855 | 2 015 664 | 2 186 682 |
| Puhaskasum | 29 824 | -12 442 | 325 373 | 138 294 | 64 129 | 217 659 | 40 853 |
| Käibevara | 365 590 | 312 395 | 463 680 | 559 785 | 468 316 | 264 513 | 140 933 |
| Põhivara | 1 809 109 | 1 831 144 | 1 510 688 | 1 332 804 | 1 102 490 | 913 194 | 974 710 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 174 699 | 2 143 539 | 1 974 368 | 1 892 589 | 1 570 806 | 1 177 707 | 1 115 643 |
| Kohustised kokku | 1 106 250 | 1 064 914 | 855 618 | 1 089 912 | 906 423 | 577 453 | 733 048 |
| Omakapital | 1 068 449 | 1 078 625 | 1 118 750 | 802 677 | 664 383 | 600 254 | 382 595 |
| Kasumimarginaal | 1,4 % | -0,5 % | 11,5 % | 4,2 % | 2,6 % | 10,8 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 365 590 € · 16,8 %
- Põhivara 1 809 109 € · 83,2 %
- Lühiajalised kohustised 540 592 € · 24,9 %
- Pikaajalised kohustised 565 658 € · 26,0 %
- Omakapital 1 068 449 € · 49,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 83,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
25119 Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine põhitegevus 2 174 501 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 7 818 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 124 579 € | 39 356 € | 633 020 € | 19 |
| II kv 2026 | 168 950 € | 59 557 € | 811 006 € | 19 |
| I kv 2026 | 153 997 € | 59 489 € | 923 082 € | 19 |
| IV kv 2025 | 141 651 € | 66 599 € | 720 176 € | 18 |
| III kv 2025 | 136 764 € | 70 244 € | 667 200 € | 19 |
| II kv 2025 | 163 653 € | 73 436 € | 868 293 € | 19 |
| I kv 2025 | 138 924 € | 55 206 € | 935 443 € | 19 |
| IV kv 2024 | 137 195 € | 54 277 € | 967 282 € | 18 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 41 526 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 119 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 31,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 211 007 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 328 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 22 919,70 €
- 29.09.2026 28 649,63 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Triin Toming
- MITTETULUNDUSÜHING VÕSU SADAM Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Võsu Sulps Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Baltsafe Baltic OÜ Pankrotis | 20 % | 500 € | 18.08.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Baltsafe Baltic OÜ 20 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Suurimad maksuvõlad · Haljala vald 22 920 €
- 5. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Haljala vald 9 päeva
- 6. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Haljala vald 7,3 %
- 7. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Haljala vald 4 tk
- 13. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Haljala vald 2 182 319 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 152 036 |
| Müük avalikule sektorile | 5 927 | 2 078 |
| Toetused kokku | 0 | 152 036 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Mustamäe Linnaosa Valitsus · maksed 2 411 €
- Tartu Tervishoiu Kõrgkool · maksed 1 582 €
- Nõmme Linnaosa Valitsus · maksed 781 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 577 €
- Tallinna Ringmajanduskeskus · maksed 575 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.09.2025Muutmiskanne Ä 40035010 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40035010 / 9
-
16.04.2021Kommertspandi avamiskanne K 40035010 / 8
-
15.04.2021Kommertspandi avamiskanne K 40035010 / M1
-
06.07.2020Muutmiskanne Ä 40035010 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40035010 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 40035010 / 5
-
22.08.2016Kommertspandi avamiskanne K 40035010 / 4
-
13.05.2015Muutmiskanne Ä 40035010 / 3
-
06.05.2015Muutmiskanne Ä 40035010 / 2
-
14.11.2012Esmakanne Ä 40035010
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |