Meltex Trade OÜ
Registrisse kantud 12379619Meltex Trade OÜ (registrikood 12379619) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2025. aasta müügitulu oli 321 423 eurot ja puhaskasum 62 063 eurot, bilansimaht 237 770 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Meelis Kaul. Juhatuse liige on Meelis Kaul. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.11.2012 (13 a 11 k) · Lauri tee 33, Tallinn, 11912
Registriandmed KMKR EE101664837 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.12–30.11
- KMKR number
- EE101664837
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.12 – 30.11
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,3 % | 2024: 13,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 38,1 % | 2024: 24,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,5 % | 2024: 63,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 3,8 |
| Müügitulu kasv | +76,2 % | 2024: +72,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 321 423 | 182 417 | 105 961 | 192 573 | 258 912 | 336 724 | 161 618 |
| Puhaskasum | 62 063 | 25 127 | 6 587 | 1 152 | 5 196 | 19 029 | 16 045 |
| Käibevara | 225 017 | 144 698 | 129 001 | 135 289 | 112 220 | 67 374 | 69 130 |
| Põhivara | 12 753 | 15 051 | 17 349 | 16 950 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 237 770 | 159 749 | 146 350 | 152 239 | 112 220 | 67 374 | 69 130 |
| Kohustised kokku | 74 811 | 58 853 | 70 581 | 83 057 | 44 190 | 4 540 | 25 325 |
| Omakapital | 162 959 | 100 896 | 75 769 | 69 182 | 68 030 | 62 834 | 43 805 |
| Kasumimarginaal | 19,3 % | 13,8 % | 6,2 % | 0,6 % | 2,0 % | 5,7 % | 9,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 225 017 € · 94,6 %
- Põhivara 12 753 € · 5,4 %
- Lühiajalised kohustised 74 811 € · 31,5 %
- Omakapital 162 959 € · 68,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 965 € | 14 420 € | 62 146 € | 4 |
| II kv 2026 | 20 420 € | 16 799 € | 58 891 € | 5 |
| I kv 2026 | 31 020 € | 21 241 € | 75 833 € | 5 |
| IV kv 2025 | 32 960 € | 22 185 € | 93 951 € | 5 |
| III kv 2025 | 33 696 € | 21 729 € | 87 842 € | 5 |
| II kv 2025 | 38 619 € | 22 419 € | 105 808 € | 5 |
| I kv 2025 | 17 818 € | 11 288 € | 33 821 € | 5 |
| IV kv 2024 | 4 478 € | 0 € | 55 897 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 322 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 807 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 76,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 30,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 715 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 311 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Meelis Kaul
- 3 Lift OÜ Tegelik kasusaaja
- Mazam Trade OÜ Tegelik kasusaaja
- Raumel ehitus OÜ Osanik
- Rebasesaba arendus OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Tallinn Meedia OÜ Osanik
- Rae vald, Limu küla, Kesa tee 25 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 26. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 12 413 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10176330 / 7
-
01.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10176330 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10176330 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10176330 / 4
-
08.09.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10176330 / 3
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10176330 / 2
-
16.11.2012Esmakanne Ä 10176330
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |