Osaühing 24meetrit
Registrisse kantud 12379631Osaühing 24meetrit (registrikood 12379631) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Paslepa küla / Pasklep, tegevusala mujal liigitamata sporditegevus (EMTAK 93199). 2025. aasta müügitulu oli 6 921 eurot ja puhaskasum -1 145 eurot, bilansimaht 2 129 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Heimo Trave. Juhatuse liige on Kaili Leht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.11.2012 (13 a 11 k) · Bentase, Paslepa küla / Pasklep, 91204
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata sporditegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,5 % | 2024: -3,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -56,7 % | 2024: -8,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,9 % | 2024: 97,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,6 | 2024: 4,4 |
| Müügitulu kasv | −16,4 % | 2024: −7,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 921 | 8 274 | 8 947 | 17 707 | 16 026 | 10 026 | 4 290 |
| Puhaskasum | -1 145 | -257 | -1 338 | -3 390 | 2 671 | 2 427 | 492 |
| Käibevara | 612 | 405 | 238 | 98 | 3 325 | 1 174 | 1 164 |
| Põhivara | 1 517 | 2 852 | 3 464 | 4 662 | 4 825 | 4 305 | 2 222 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 129 | 3 257 | 3 702 | 4 760 | 8 150 | 5 479 | 3 386 |
| Kohustised kokku | 109 | 92 | 280 | 0 | 0 | 0 | 334 |
| Omakapital | 2 020 | 3 165 | 3 422 | 4 760 | 8 150 | 5 479 | 3 052 |
| Kasumimarginaal | -16,5 % | -3,1 % | -15,0 % | -19,1 % | 16,7 % | 24,2 % | 11,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 612 € · 28,7 %
- Põhivara 1 517 € · 71,3 %
- Lühiajalised kohustised 109 € · 5,1 %
- Omakapital 2 020 € · 94,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
93199 Mujal liigitamata sporditegevus põhitegevus 6 128 €
-
01281 Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus 793 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaili Leht
- Mittetulundusühing Kuuseokkakokteil Tegelik kasusaaja
-
Heimo Trave
- Mittetulundusühing Kuuseokkakokteil Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemBentase, Paslepa küla / Pasklep, 91204
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 100 | 325 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Noarootsi Gümnaasium · maksed 1 100 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30050248 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30050248 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 30050248 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30050248 / 4
-
29.03.2017Muutmiskanne Ä 30050248 / 3
-
03.03.2017Muutmiskanne Ä 30050248 / M2
-
13.02.2013Muutmiskanne Ä 30050248 / 2
-
16.11.2012Esmakanne Ä 30050248
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |