Nami OÜ
Registrisse kantud 12382647Nami OÜ (registrikood 12382647) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 32 403 eurot ja puhaskasum -21 301 eurot, bilansimaht 662 637 eurot. Juhatuse liikmed on Marko Palloson, Ivika Palloson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.11.2012 (13 a 10 k) · Vana-Pärnu mnt 13, Tallinn, 11614
Registriandmed KMKR EE101915858 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101915858
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -65,7 % | 2024: -143,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,0 % | 2024: -18,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,2 % | 2024: 35,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +8,2 % | 2024: −58,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 403 | 29 936 | 72 383 | 22 655 | 22 136 | 26 485 | 46 930 |
| Puhaskasum | -21 301 | -43 091 | 23 829 | -127 810 | -71 520 | -83 514 | -19 517 |
| Käibevara | 28 468 | 20 421 | 69 916 | 15 709 | 33 662 | 207 437 | 305 136 |
| Põhivara | 634 169 | 644 065 | 439 364 | 417 758 | 692 950 | 260 969 | 240 472 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 662 637 | 664 486 | 509 280 | 433 467 | 726 612 | 468 406 | 545 608 |
| Kohustised kokku | 449 004 | 429 552 | 231 254 | 179 270 | 344 605 | 14 879 | 8 567 |
| Omakapital | 213 633 | 234 934 | 278 026 | 254 197 | 382 007 | 453 527 | 537 041 |
| Kasumimarginaal | -65,7 % | -143,9 % | 32,9 % | -564,2 % | -323,1 % | -315,3 % | -41,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 28 468 € · 4,3 %
- Põhivara 634 169 € · 95,7 %
- Lühiajalised kohustised 10 540 € · 1,6 %
- Pikaajalised kohustised 438 464 € · 66,2 %
- Omakapital 213 633 € · 32,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 22 601 €
-
71121 Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine 8 917 €
-
15129 Muude nahktoodete ja mistahes materjalist sarnaste toodete tootmine 885 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 344 € | 2 083 € | 6 798 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 082 € | 2 083 € | 5 424 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 331 € | 2 316 € | 1 067 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 833 € | 2 784 € | 964 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 385 € | 2 784 € | 4 580 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 696 € | 2 784 € | 594 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 402 € | 2 650 € | 4 220 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 385 € | 2 382 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 115 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 694 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 49,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 266 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Palloson
- Tallinn, Suur-Laagri tn 16 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ Ifku Juhatuse liige
- OÜ Warjend Tegelik kasusaaja
- ET5 OÜ Juhatuse liige Pankrotis Maksuvõlg
-
Ivika Palloson
- OÜ Ifku Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVana-Pärnu mnt 13, Tallinn, 11614
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10176454 / 12
-
16.03.2018Muutmiskanne Ä 10176454 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10176454 / 10
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 10176454 / 9
-
10.10.2017Muutmiskanne Ä 10176454 / 8
-
09.10.2017Muutmiskanne Ä 10176454 / 6
-
09.10.2017Muutmiskanne Ä 10176454 / 7
-
27.09.2017Muutmiskanne Ä 10176454 / M4
-
06.09.2017Muutmiskanne Ä 10176454 / 5
-
13.09.2016Muutmiskanne Ä 10176454 / 4
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10176454 / 3
-
18.06.2015Muutmiskanne Ä 10176454 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |