RAVAR OÜ
Registrisse kantud 12387174RAVAR OÜ (registrikood 12387174) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Pööra küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 534 548 eurot ja puhaskasum 23 312 eurot, bilansimaht 82 809 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tanel Aunpuu. Juhatuse liige on Tanel Aunpuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.12.2012 (13 a 10 k) · Nelli/1, Pööra küla, 49010
Registriandmed KMKR EE101750550 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101750550
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 2024: -20,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 78,7 % | 2024: -791,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,8 % | 2024: 12,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +144,3 % | 2024: −10,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +34,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 534 548 | 218 775 | 243 005 | 273 411 | 286 175 | 122 902 | 92 759 |
| Puhaskasum | 23 312 | -45 056 | 2 981 | 6 469 | 38 702 | 46 | -12 076 |
| Käibevara | 49 271 | 27 165 | 72 506 | 55 880 | 58 199 | 25 845 | 11 708 |
| Põhivara | 33 538 | 19 481 | 30 960 | 36 721 | 8 855 | 0 | 4 912 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 82 809 | 46 646 | 103 466 | 92 601 | 67 054 | 25 845 | 16 620 |
| Kohustised kokku | 53 194 | 40 951 | 52 715 | 44 831 | 25 753 | 23 246 | 14 067 |
| Omakapital | 29 615 | 5 695 | 50 751 | 47 770 | 41 301 | 2 599 | 2 553 |
| Kasumimarginaal | 4,4 % | -20,6 % | 1,2 % | 2,4 % | 13,5 % | 0,0 % | -13,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 49 271 € · 59,5 %
- Põhivara 33 538 € · 40,5 %
- Lühiajalised kohustised 46 978 € · 56,7 %
- Pikaajalised kohustised 6 216 € · 7,5 %
- Omakapital 29 615 € · 35,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 398 612 €
-
43991 Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga 116 900 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 19 036 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 31 746 € | 15 543 € | 180 232 € | 11 |
| II kv 2026 | 24 921 € | 12 506 € | 208 372 € | 10 |
| I kv 2026 | 16 556 € | 12 686 € | 130 315 € | 9 |
| IV kv 2025 | 22 273 € | 14 456 € | 200 587 € | 9 |
| III kv 2025 | 31 540 € | 10 568 € | 199 761 € | 9 |
| II kv 2025 | 13 860 € | 7 460 € | 61 115 € | 6 |
| I kv 2025 | 18 057 € | 9 660 € | 71 043 € | 5 |
| IV kv 2024 | 18 432 € | 10 199 € | 56 497 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 582 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 181 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 60 077 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 906 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNelli/1, Pööra küla, 49010
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Jõgeva vald 144,3 %
- 8. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Jõgeva vald 25,0 %
- 50. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Jõgeva maakond 1 tk
- 90. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Jõgeva maakond 4,4 %
- 96. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Jõgeva maakond 3 330 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 291 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Hiiumaa Vallavalitsus · maksed 1 291 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20062261 / 7
-
12.01.2022Muutmiskanne Ä 20062261 / M2
-
12.01.2022Muutmiskanne Ä 20062261 / 6
-
17.12.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20062261 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20062261 / 4
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20062261 / 3
-
29.10.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20062261 / 2
-
03.12.2012Esmakanne Ä 20062261
-
22.11.2012Esmakanne Ä 20062261 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |