Samfain OÜ
Registrisse kantud 12387435Samfain OÜ (registrikood 12387435) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 10 453 eurot ja puhaskasum -407 698 eurot, bilansimaht 629 165 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ain Uustalo. Juhatuse liige on Ain Uustalo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.12.2012 (13 a 10 k) · Padriku tee 1/4, Tallinn, 11912
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 872 200 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 872 200 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3 900,3 % | 2024: -572,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -64,8 % | 2024: -5,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 262,3 | 2024: 1 576,9 |
| Müügitulu kasv | −0,2 % | 2024: −30,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 453 | 10 469 | 15 160 | 14 971 | 20 448 | 9 544 | 20 264 |
| Puhaskasum | -407 698 | -59 963 | 13 266 | -30 587 | 23 728 | 58 972 | 94 916 |
| Käibevara | 111 750 | 331 149 | 350 588 | 339 076 | 326 375 | 297 759 | 273 264 |
| Põhivara | 517 415 | 705 498 | 746 499 | 744 856 | 787 638 | 792 305 | 757 828 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 629 165 | 1 036 647 | 1 097 087 | 1 083 932 | 1 114 013 | 1 090 064 | 1 031 092 |
| Kohustised kokku | 426 | 210 | 687 | 798 | 291 | 70 | 70 |
| Omakapital | 628 739 | 1 036 437 | 1 096 400 | 1 083 134 | 1 113 722 | 1 089 994 | 1 031 022 |
| Kasumimarginaal | -3 900,3 % | -572,8 % | 87,5 % | -204,3 % | 116,0 % | 617,9 % | 468,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 111 750 € · 17,8 %
- Põhivara 517 415 € · 82,2 %
- Lühiajalised kohustised 426 € · 0,1 %
- Omakapital 628 739 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 262,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 525 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 504 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 479 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 321 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 321 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 292 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 292 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 175 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 315 |
| Toetused kokku | 315 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Strateegiakeskus · toetus 315 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.07.2026Muutmiskanne Ä 10176933 / M2
-
06.07.2026Muutmiskanne Ä 10176933 / 11
-
02.07.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10176933 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10176933 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10176933 / 8
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 10176933 / 7
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10176933 / 6
-
11.06.2015Muutmiskanne Ä 10176933 / 5
-
08.07.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10176933 / 4
-
07.07.2014Muutmiskanne Ä 10176933 / 3
-
24.05.2013Muutmiskanne Ä 10176933 / 2
-
20.05.2013Muutmiskanne Ä 10176933 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |