MR Multi OÜ
Registrisse kantud 12388794MR Multi OÜ (registrikood 12388794) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu puhastustegevus (EMTAK 81231). 2025. aasta müügitulu oli 1 639 922 eurot ja puhaskasum 183 861 eurot, bilansimaht 637 847 eurot. Juhatuse liikmed on Martin Mandel, Janek Nozdrenko, Rome Mitt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.12.2012 (13 a 10 k) · Kadaka tee 5, Tallinn, 10621
Registriandmed KMKR EE101595524 · osakapital 2 502 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101595524
- Osakapital
- 2 502 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puhastustegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,2 % | 2024: 1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 41,9 % | 2024: 6,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,9 % | 2024: 72,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | +9,7 % | 2024: −18,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +21,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 639 922 | 1 494 497 | 1 842 302 | 2 191 685 | 996 550 | 626 795 | 465 349 |
| Puhaskasum | 183 861 | 17 701 | 69 704 | 200 364 | 133 929 | 7 710 | 6 729 |
| Käibevara | 613 249 | 332 392 | 476 823 | 681 497 | 260 084 | 109 575 | 85 126 |
| Põhivara | 24 598 | 18 780 | 8 782 | 94 143 | 589 564 | 308 691 | 290 385 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 637 847 | 351 172 | 485 605 | 775 640 | 849 648 | 418 266 | 375 511 |
| Kohustised kokku | 198 667 | 95 852 | 202 988 | 255 672 | 530 043 | 232 588 | 197 542 |
| Omakapital | 439 180 | 255 320 | 282 617 | 519 968 | 319 605 | 185 678 | 177 969 |
| Kasumimarginaal | 11,2 % | 1,2 % | 3,8 % | 9,1 % | 13,4 % | 1,2 % | 1,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 613 249 € · 96,1 %
- Põhivara 24 598 € · 3,9 %
- Lühiajalised kohustised 198 667 € · 31,1 %
- Omakapital 439 180 € · 68,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
81231 Muu puhastustegevus põhitegevus 1 213 312 €
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd 413 245 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 13 365 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 39 242 € | 23 374 € | 301 719 € | 8 |
| II kv 2026 | 52 269 € | 23 059 € | 361 380 € | 8 |
| I kv 2026 | 82 989 € | 21 923 € | 584 653 € | 8 |
| IV kv 2025 | 49 751 € | 19 140 € | 453 031 € | 9 |
| III kv 2025 | 35 196 € | 18 002 € | 352 352 € | 7 |
| II kv 2025 | 32 563 € | 18 981 € | 341 189 € | 7 |
| I kv 2025 | 39 318 € | 20 118 € | 449 676 € | 7 |
| IV kv 2024 | 25 596 € | 13 556 € | 392 156 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 13 081 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 791 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 100 573 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 873 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Martin Mandel
- MR Multi Infra OÜ Tegelik kasusaaja
- Safari OÜ Tegelik kasusaaja
- MR Multi Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
-
Janek Nozdrenko
- MR Multi Infra OÜ Osanik
- Motoral OÜ Juhatuse liige
- Tippkapital OÜ Osanik
- Mittetulundusühing SK Error United Tegelik kasusaaja
- MR Multi Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
-
Rome Mitt
- MR Multi Infra OÜ Tegelik kasusaaja
- MITI Group OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineJÄ/334277 · alates 25.02.2020
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 26 266 €
- 9. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 234 275 €
- 17. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 4 tk
- 27. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 11,2 %
- 28. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 183 861 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 3 478 |
| Müük avalikule sektorile | 124 959 | 182 223 |
| Toetused kokku | 0 | 3 478 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kiili Vallavalitsus · maksed 86 016 €
- Saku Vallavalitsus · maksed 13 758 €
- Raasiku Vallavalitsus · maksed 10 464 €
- Tallinna Saksa Gümnaasium · maksed 6 755 €
- Tallinna Tondi Kool · maksed 3 472 €
- Tallinna Tondiraba Huvikool · maksed 1 488 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 179 € ilma raamlepinguteta-
Kiili Vallavalitsus · 14.11.2025 · 6 osa
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.06.2024Muutmiskanne Ä 10177023 / 12
-
14.06.2024Osanike muutmine Ä 10177023 / M4
-
16.05.2024Muutmiskanne Ä 10177023 / 11
-
11.01.2024Muutmiskanne Ä 10177023 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10177023 / 9
-
29.08.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10177023 / 8
-
30.12.2022Muutmiskanne Ä 10177023 / 7
-
13.11.2018Muutmiskanne Ä 10177023 / 6
-
24.09.2018Muutmiskanne Ä 10177023 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10177023 / 5
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 10177023 / 4
-
23.09.2014Muutmiskanne Ä 10177023 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |