OÜ SAIFU
Registrisse kantud 12391069OÜ SAIFU (registrikood 12391069) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 69 300 eurot, bilansimaht 1 708 848 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tõnis Haamer. Juhatuse liige on Tõnis Haamer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.12.2012 (13 a 10 k) · Pääsküla tn 8, Tallinn, 10917
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,9 % | 2024: 3,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,3 % | 2024: 43,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 69 300 | 28 326 | 442 876 | -231 494 | 360 304 | 384 928 | 283 729 |
| Käibevara | 1 708 848 | 1 847 081 | 1 848 210 | 1 869 511 | 1 922 200 | 1 974 907 | 1 317 672 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 124 259 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 708 848 | 1 847 081 | 1 848 210 | 1 869 511 | 1 922 200 | 1 974 907 | 1 441 931 |
| Kohustised kokku | 831 587 | 1 039 120 | 1 068 575 | 1 568 375 | 1 482 375 | 1 422 429 | 990 652 |
| Omakapital | 877 261 | 807 961 | 779 635 | 301 136 | 439 825 | 552 478 | 451 279 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 708 848 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 831 587 € · 48,7 %
- Omakapital 877 261 € · 51,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 93 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 62 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 24 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 31 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tõnis Haamer
- OVERALL EESTI AS Tegelik kasusaaja
- KTK OVERALL OÜ Osanik
- Šoti Klubi Kinnisvara OÜ Osanik
- Overall Finantseeringud OÜ Tegelik kasusaaja
- Print In City OÜ Osanik
- ENCANVAS EUROPA OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.08.2024Muutmiskanne Ä 10177186 / 7
-
13.08.2024Muutmiskanne Ä 10177186 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10177186 / 6
-
30.06.2018Muutmiskanne Ä 10177186 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10177186 / 4
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 10177186 / 3
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10177186 / 2
-
12.12.2012Esmakanne Ä 10177186
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |