Prolait OÜ
Registrisse kantud 12396233Prolait OÜ (registrikood 12396233) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Liivi küla, tegevusala söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus (EMTAK 01199). Ettevõtte ainuomanik on Parmel Farm OÜ. Juhatuse liige on Virve Leht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.12.2012 (13 a 9 k) · Selja laut, Liivi küla, 90711
Registriandmed KMKR EE101328746 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101328746
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -19,7 % | 2024: 21,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,6 % | 2024: 48,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | 0 | 15 000 |
| Puhaskasum | -9 533 | 12 291 | -606 | 9 733 | 17 355 | -14 646 | -31 846 |
| Käibevara | 25 975 | 49 992 | 77 594 | 84 276 | 154 852 | 138 818 | 76 786 |
| Põhivara | 52 635 | 68 604 | 67 344 | 72 734 | 87 202 | 125 046 | 165 726 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 78 610 | 118 596 | 144 938 | 157 010 | 242 054 | 263 864 | 242 512 |
| Kohustised kokku | 30 208 | 60 661 | 99 294 | 110 760 | 205 537 | 244 702 | 208 704 |
| Omakapital | 48 402 | 57 935 | 45 644 | 46 250 | 36 517 | 19 162 | 33 808 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | -212,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 975 € · 33,0 %
- Põhivara 52 635 € · 67,0 %
- Lühiajalised kohustised 30 208 € · 38,4 %
- Omakapital 48 402 € · 61,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 4 903 € | 5 081 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 597 € | 2 711 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 351 € | 2 454 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 420 € | 2 530 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 002 € | 3 138 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 2 911 € | 3 044 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 2 228 € | 2 330 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 2 214 € | 2 315 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 634 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 694 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Parmel Farm OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 8 189 | 38 005 |
| Toetused kokku | 8 189 | 38 005 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 8 189 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30050471 / 7
-
31.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30050471 / 6
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30050471 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30050471 / 4
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 30050471 / 3
-
19.02.2016Muutmiskanne Ä 30050471 / 2
-
21.12.2012Esmakanne Ä 30050471
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |