For4est OÜ
Registrisse kantud 12403370For4est OÜ (registrikood 12403370) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Vaibla küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 1 485 eurot ja puhaskasum 1 113 eurot, bilansimaht 7 584 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ilmar Aruoja. Juhatuse liige on Ilmar Aruoja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.01.2013 (13 a 9 k) · Aruoja, Vaibla küla, 70314
Registriandmed KMKR EE101640181 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101640181
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 74,9 % | 2024: 83,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,7 % | 2024: 22,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −12,5 % | 2024: +282,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 485 | 1 698 | 444 | 1 428 | 936 | 1 914 | 3 929 |
| Puhaskasum | 1 113 | 1 424 | -509 | -863 | 86 | -338 | -2 534 |
| Käibevara | 7 584 | 6 471 | 5 047 | 5 555 | 6 374 | 5 987 | 6 030 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 | 345 | 640 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 584 | 6 471 | 5 047 | 5 555 | 6 423 | 6 332 | 6 670 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Omakapital | 7 584 | 6 471 | 5 047 | 5 555 | 6 418 | 6 332 | 6 670 |
| Kasumimarginaal | 74,9 % | 83,9 % | -114,6 % | -60,4 % | 9,2 % | -17,7 % | -64,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 584 € · 100,0 %
- Omakapital 7 584 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 65 € | 0 € | 270 € | 0 |
| IV kv 2025 | 179 € | 0 € | 745 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 163 € | 0 € | 740 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 253 € | 0 € | 1 238 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAruoja, Vaibla küla, 70314
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20062713 / 8
-
03.07.2020Muutmiskanne Ä 20062713 / 7
-
09.12.2019Muutmiskanne Ä 20062713 / 6
-
21.11.2018Muutmiskanne Ä 20062713 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20062713 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 20062713 / 3
-
19.05.2016Muutmiskanne Ä 20062713 / 2
-
10.01.2013Esmakanne Ä 20062713
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |