Eintym oü
Registrisse kantud 12409875Eintym oü (registrikood 12409875) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Porsa küla, tegevusala mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus (EMTAK 95241). 2025. aasta müügitulu oli 78 933 eurot ja puhaskasum 16 503 eurot, bilansimaht 108 660 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Einar Vesterinen. Juhatuse liige on Einar Vesterinen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.01.2013 (13 a 8 k) · Harju tn 12, Porsa küla, 69710
Registriandmed KMKR EE101606565 · osakapital 26 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101606565
- Osakapital
- 26 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,9 % | 2024: -19,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,4 % | 2024: -16,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,6 % | 2024: 68,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +28,4 % | 2024: −12,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 78 933 | 61 467 | 69 899 | 87 523 | 76 784 | 61 508 | 69 792 |
| Puhaskasum | 16 503 | -12 188 | 2 618 | 15 720 | 10 395 | 8 914 | 8 592 |
| Käibevara | 9 404 | 3 739 | 26 368 | 16 145 | 13 653 | 9 417 | 5 696 |
| Põhivara | 99 256 | 102 642 | 97 222 | 101 537 | 65 954 | 69 215 | 75 095 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 108 660 | 106 381 | 123 590 | 117 682 | 79 607 | 78 632 | 80 791 |
| Kohustised kokku | 18 952 | 33 176 | 38 197 | 34 907 | 2 552 | 11 972 | 23 045 |
| Omakapital | 89 708 | 73 205 | 85 393 | 82 775 | 77 055 | 66 660 | 57 746 |
| Kasumimarginaal | 20,9 % | -19,8 % | 3,7 % | 18,0 % | 13,5 % | 14,5 % | 12,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 404 € · 8,7 %
- Põhivara 99 256 € · 91,3 %
- Lühiajalised kohustised 9 429 € · 8,7 %
- Pikaajalised kohustised 9 523 € · 8,8 %
- Omakapital 89 708 € · 82,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
95241 Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus põhitegevus 68 837 €
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused 10 096 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 671 € | 1 578 € | 16 282 € | 2 |
| II kv 2026 | 1 282 € | 1 010 € | 16 412 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 122 € | 992 € | 15 865 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 662 € | 1 794 € | 22 986 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 322 € | 1 815 € | 23 991 € | 2 |
| II kv 2025 | 3 887 € | 1 098 € | 20 434 € | 2 |
| I kv 2025 | 3 070 € | 969 € | 15 317 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 455 € | 1 819 € | 14 814 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 890 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 526 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 427 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 506 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHarju tn 12, Porsa küla, 69710
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.10.2024Muutmiskanne Ä 20062827 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20062827 / 6
-
03.07.2020Muutmiskanne Ä 20062827 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20062827 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20062827 / 3
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 20062827 / 2
-
23.01.2013Esmakanne Ä 20062827
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |