E4HOUSE OÜ
Registrisse kantud 12410619E4HOUSE OÜ (registrikood 12410619) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2023. aasta müügitulu oli 1 661 808 eurot ja puhaskasum 21 989 eurot, bilansimaht 682 928 eurot. Juhatuse liige on Janek Tobi. Maksuvõlg on 650,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.01.2013 (13 a 8 k) · Tondi tn 49, Tallinn, 11316
Registriandmed KMKR EE101606947 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101606947
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 2022: 13,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,7 % | 2022: 80,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,6 % | 2022: 36,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2022: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +65,6 % | 2022: +422,2 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 661 808 | 1 003 327 | 192 120 | 120 846 | 223 088 |
| Puhaskasum | 21 989 | 133 938 | -8 954 | -3 120 | 2 553 |
| Käibevara | 545 324 | 336 458 | 185 815 | 91 296 | 89 853 |
| Põhivara | 137 604 | 117 079 | 13 851 | 26 800 | 26 800 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 682 928 | 453 537 | 199 666 | 118 096 | 116 653 |
| Kohustised kokku | 589 966 | 286 767 | 169 515 | 78 989 | 74 426 |
| Omakapital | 92 962 | 166 770 | 30 151 | 39 107 | 42 227 |
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 13,3 % | -4,7 % | -2,6 % | 1,1 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 545 324 € · 79,9 %
- Põhivara 137 604 € · 20,1 %
- Lühiajalised kohustised 500 069 € · 73,2 %
- Pikaajalised kohustised 89 897 € · 13,2 %
- Omakapital 92 962 € · 13,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 287 € | 8 842 € | 24 593 € | 2 |
| II kv 2026 | 9 387 € | 4 084 € | 39 054 € | 5 |
| I kv 2026 | 13 369 € | 5 876 € | 196 445 € | 6 |
| IV kv 2025 | 14 624 € | 3 058 € | 186 848 € | 6 |
| III kv 2025 | 20 916 € | 10 919 € | 132 707 € | 5 |
| II kv 2025 | 34 024 € | 12 384 € | 199 876 € | 8 |
| I kv 2025 | 15 695 € | 11 805 € | 159 148 € | 4 |
| IV kv 2024 | 14 686 € | 7 033 € | 252 244 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 096 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 947 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 72,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 50,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 198 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 834 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 650,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ott Vanaselja
- Turvatehnika OÜ Juhatuse liige
- Canray Investeeringud OÜ Tegelik kasusaaja
-
Janek Tobi
- Element Solution OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- PARQUS OÜ Juhatuse liige
- OÜ Lehola Capital Tegelik kasusaaja
- Square Holding OÜ Juhatuse liige
- Quubo Tiny OÜ Tegelik kasusaaja
- Stonelle OÜ Tegelik kasusaaja
-
Alo Rõõmussaar
- SysCraft OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10178571 / 7
-
19.11.2019Muutmiskanne Ä 10178571 / 6
-
13.11.2019Muutmiskanne Ä 10178571 / M5
-
20.04.2018Muutmiskanne Ä 10178571 / 5
-
18.04.2018Muutmiskanne Ä 10178571 / M4
-
17.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10178571 / M3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10178571 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10178571 / 3
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10178571 / 2
-
24.01.2013Esmakanne Ä 10178571
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 30.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |