OÜ Feum
Registrisse kantud 12412848OÜ Feum (registrikood 12412848) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Nahkjala küla, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 17 524 eurot ja puhaskasum -4 551 eurot, bilansimaht 100 702 eurot. Juhatuse liige on Kadi-Ingel Kungla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.01.2013 (13 a 8 k) · Järve, Nahkjala küla, 76101
Registriandmed KMKR EE101664280 · osakapital 2 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101664280
- Osakapital
- 2 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -26,0 % | 2024: 256,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,7 % | 2024: 52,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,8 % | 2024: 45,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +96,1 % | 2024: +5,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 524 | 8 935 | 8 503 | 8 990 | 5 384 | 10 790 | 3 006 |
| Puhaskasum | -4 551 | 22 928 | 24 | -4 265 | -3 670 | 11 921 | 1 560 |
| Käibevara | 5 416 | 6 251 | 8 663 | 9 619 | 6 808 | 5 717 | 3 759 |
| Põhivara | 95 286 | 89 306 | 94 066 | 97 887 | 99 348 | 101 146 | 103 011 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 100 702 | 95 557 | 102 729 | 107 506 | 106 156 | 106 863 | 106 770 |
| Kohustised kokku | 61 664 | 51 969 | 82 069 | 86 871 | 81 255 | 78 292 | 90 120 |
| Omakapital | 39 038 | 43 588 | 20 660 | 20 635 | 24 901 | 28 571 | 16 650 |
| Kasumimarginaal | -26,0 % | 256,6 % | 0,3 % | -47,4 % | -68,2 % | 110,5 % | 51,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 416 € · 5,4 %
- Põhivara 95 286 € · 94,6 %
- Lühiajalised kohustised 13 618 € · 13,5 %
- Pikaajalised kohustised 48 046 € · 47,7 %
- Omakapital 39 038 € · 38,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 61,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused põhitegevus 14 874 €
-
43351 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine 2 650 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 306 € | 0 € | 9 035 € | 0 |
| II kv 2026 | 52 € | 0 € | 3 442 € | 0 |
| I kv 2026 | 432 € | 0 € | 3 843 € | 0 |
| IV kv 2025 | 210 € | 0 € | 3 673 € | 0 |
| III kv 2025 | 324 € | 0 € | 8 348 € | 0 |
| II kv 2025 | 146 € | 0 € | 2 226 € | 0 |
| I kv 2025 | 269 € | 0 € | 2 320 € | 0 |
| IV kv 2024 | 232 € | 0 € | 4 051 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 102 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 012 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJärve, Nahkjala küla, 76101
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 316 | 1 522 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Keila Linnavalitsus · maksed 186 €
- Saku Vallavalitsus · maksed 130 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10178730 / 6
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 10178730 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10178730 / 4
-
23.02.2017Muutmiskanne Ä 10178730 / M3
-
15.07.2015Muutmiskanne Ä 10178730 / 3
-
13.07.2015Muutmiskanne Ä 10178730 / M2
-
21.01.2015Muutmiskanne Ä 10178730 / 2
-
09.01.2015Muutmiskanne Ä 10178730 / M1
-
29.01.2013Esmakanne Ä 10178730
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |