Simme OÜ
Registrisse kantud 12413150Simme OÜ (registrikood 12413150) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsaküla, tegevusala muu veislaste ja pühvlikasvatus (EMTAK 01421). 2025. aasta müügitulu oli 18 589 eurot ja puhaskasum 1 179 eurot, bilansimaht 123 346 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Are Jänes. Juhatuse liige on Are Jänes. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.01.2013 (13 a 8 k) · Puritse, Metsaküla, 69109
Registriandmed KMKR EE101610917 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101610917
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,3 % | 2024: 9,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,1 % | 2024: 0,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,3 % | 2024: 95,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 24,9 |
| Müügitulu kasv | +109,0 % | 2024: −92,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 589 | 8 895 | 119 497 | 27 508 | 29 403 | 38 030 | 63 695 |
| Puhaskasum | 1 179 | 806 | -21 475 | 15 703 | 4 787 | 8 199 | 37 551 |
| Käibevara | 17 174 | 30 939 | 34 564 | 62 782 | 46 102 | 38 929 | 36 430 |
| Põhivara | 106 172 | 82 996 | 77 556 | 105 095 | 86 836 | 90 736 | 97 047 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 123 346 | 113 935 | 112 120 | 167 877 | 132 938 | 129 665 | 133 477 |
| Kohustised kokku | 16 871 | 5 500 | 2 749 | 39 905 | 20 669 | 20 300 | 30 662 |
| Omakapital | 106 475 | 108 435 | 109 371 | 127 972 | 112 269 | 109 365 | 102 815 |
| Kasumimarginaal | 6,3 % | 9,1 % | -18,0 % | 57,1 % | 16,3 % | 21,6 % | 59,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 174 € · 13,9 %
- Põhivara 106 172 € · 86,1 %
- Lühiajalised kohustised 16 871 € · 13,7 %
- Omakapital 106 475 € · 86,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 636 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 526 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 354 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 326 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 500 € | 0 |
| II kv 2025 | 120 € | 0 € | 13 914 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 7 920 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 315 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 545 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPuritse, Metsaküla, 69109
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 8 140 | 8 452 |
| Müük avalikule sektorile | – | 293 |
| Toetused kokku | 8 140 | 8 452 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 8 140 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20062900 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20062900 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20062900 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 20062900 / 4
-
15.05.2015Muutmiskanne Ä 20062900 / 3
-
11.12.2014Muutmiskanne Ä 20062900 / 2
-
29.01.2013Esmakanne Ä 20062900
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 02.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |