Laumar OÜ
Registrisse kantud 12415290Laumar OÜ (registrikood 12415290) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68111). 2025. aasta müügitulu oli 165 290 eurot ja puhaskasum 7 062 eurot, bilansimaht 745 236 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lauri Räbin. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Lauri Räbin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.02.2013 (13 a 8 k) · Fortuuna tn 33, Tartu linn, 50603
Registriandmed KMKR EE102228858 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102228858
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 2024: 160,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,1 % | 2024: 71,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,0 % | 2024: 41,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +10,3 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 165 290 | 149 900 | – | – | 0 | 140 400 | 16 200 |
| Puhaskasum | 7 062 | 240 616 | -9 391 | -293 | 40 934 | -863 | 18 234 |
| Käibevara | 315 586 | 382 840 | 100 797 | 202 034 | 120 427 | 60 923 | 72 551 |
| Põhivara | 429 650 | 428 750 | 430 450 | 430 450 | 430 450 | 433 006 | 550 475 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 745 236 | 811 590 | 531 247 | 632 484 | 550 877 | 493 929 | 623 026 |
| Kohustised kokku | 402 510 | 475 926 | 436 199 | 528 045 | 446 145 | 430 131 | 558 365 |
| Omakapital | 342 726 | 335 664 | 95 048 | 104 439 | 104 732 | 63 798 | 64 661 |
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 160,5 % | – | – | – | -0,6 % | 112,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 315 586 € · 42,3 %
- Põhivara 429 650 € · 57,7 %
- Lühiajalised kohustised 402 510 € · 54,0 %
- Omakapital 342 726 € · 46,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 57,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68111 Enda kinnisvara ost ja müük põhitegevus 164 500 €
-
43601 Eriehitustööde vahendusteenus 790 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 860 € | 0 € | 97 953 € | 0 |
| II kv 2026 | 625 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 790 € | 0 |
| I kv 2025 | 179 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 620 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 32 651 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Räbin
- Toompark OÜ Juhatuse liige
- Apartaco OÜ Juhatuse liige
- Tartu linn, Fortuuna tn 33 korteriühistu Juhatuse liige
- Osaühing KAUKSI PUHKEKÜLA Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Apartaco OÜ | 100 % | 10 000 € | 03.06.2026 | 111 176 €2022 |
| Osaühing KAUKSI PUHKEKÜLA | 100 % | 2 556 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
| Toompark OÜ | 50 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 133 176 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
Apartaco OÜ 100 %
-
Toompark OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.08.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20062944 / 11
-
29.10.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20062944 / 10
-
21.01.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20062944 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20062944 / 8
-
03.02.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20062944 / 7
-
28.06.2018Muutmiskanne Ä 20062944 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20062944 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20062944 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 20062944 / 3
-
13.05.2013Muutmiskanne Ä 20062944 / 2
-
25.04.2013Muutmiskanne Ä 20062944 / M1
-
01.02.2013Esmakanne Ä 20062944
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |