Starelement OÜ
Registrisse kantud 12415344Starelement OÜ (registrikood 12415344) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Rangu küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2020. aasta müügitulu oli 1 069 643 eurot ja puhaskasum -10 493 eurot, bilansimaht 1 073 505 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaanus Jässi. Juhatuse liige on Jaanus Jässi. Maksuvõlg on 36 260,81 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.02.2013 (13 a 8 k) · Uueõue, Rangu küla, 78315
Registriandmed KMKR EE101627256 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101627256
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2020
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 2019: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -18,1 % | 2019: 1,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,4 % | 2019: 6,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2019: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −26,0 % | 2019: – |
| Näitaja, € | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 069 643 | 1 444 756 |
| Puhaskasum | -10 493 | 820 |
| Käibevara | 834 725 | 850 900 |
| Põhivara | 238 780 | 232 736 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 073 505 | 1 083 636 |
| Kohustised kokku | 1 015 399 | 1 015 037 |
| Omakapital | 58 106 | 68 599 |
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 0,1 % |
Bilansi struktuur 2020
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 834 725 € · 77,8 %
- Põhivara 238 780 € · 22,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 015 399 € · 94,6 %
- Omakapital 58 106 € · 5,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 12 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 165 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 2 356 € | 0 € | 8 200 € | 0 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 36 260,81 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jaanus Jässi
- HouseInvest OÜ Osanik Maksuvõlg
- Scandic Job OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Landernau OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemUueõue, Rangu küla, 78315
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 12.12.2022 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 11. Suurimad maksuvõlad · Märjamaa vald 36 261 €
- 15. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Märjamaa vald 1 päeva
- 20. Kõige pikema staažiga juhatused · Märjamaa vald 13,5 a
- 20. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Märjamaa vald 2 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10178896 / 7
-
23.08.2019Kommertspandi avamiskanne K 10178896 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10178896 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10178896 / 4
-
10.04.2013Muutmiskanne Ä 10178896 / 3
-
04.04.2013Ümberkujundamiskanne Ä 10178896 / 2
-
01.02.2013Esmakanne Ä 10178896
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2020 | 07.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |