TNO RAYS OÜ
Registrisse kantud 12416148TNO RAYS OÜ (registrikood 12416148) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon (EMTAK 7112). 2025. aasta müügitulu oli 4 025 eurot ja puhaskasum -1 752 eurot, bilansimaht 26 997 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tauno Kajak. Juhatuse liige on Tauno Kajak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.02.2013 (13 a 8 k) · Padriku tee 12/2, Tallinn, 11912
Registriandmed KMKR EE101752723 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101752723
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -43,5 % | 2024: -31,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,7 % | 2024: -28,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,8 % | 2024: 72,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | −81,0 % | 2024: −36,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −30,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 025 | 21 152 | 33 320 | 33 600 | 20 825 | 25 560 | 35 490 |
| Puhaskasum | -1 752 | -6 603 | -619 | 4 879 | -4 125 | 9 436 | -110 |
| Käibevara | 2 113 | 6 400 | 12 025 | 25 520 | 25 189 | 35 406 | 37 225 |
| Põhivara | 24 884 | 25 419 | 20 382 | 8 980 | 7 557 | 9 087 | 10 616 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 997 | 31 819 | 32 407 | 34 500 | 32 746 | 44 493 | 47 841 |
| Kohustised kokku | 6 811 | 8 681 | 2 049 | 1 383 | 2 108 | 1 730 | 3 014 |
| Omakapital | 20 186 | 23 138 | 30 358 | 33 117 | 30 638 | 42 763 | 44 827 |
| Kasumimarginaal | -43,5 % | -31,2 % | -1,9 % | 14,5 % | -19,8 % | 36,9 % | -0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 113 € · 7,8 %
- Põhivara 24 884 € · 92,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 152 € · 4,3 %
- Pikaajalised kohustised 5 659 € · 21,0 %
- Omakapital 20 186 € · 74,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 639 € | 0 € | 2 600 € | 0 |
| III kv 2025 | 428 € | 0 € | 1 050 € | 0 |
| II kv 2025 | 86 € | 0 € | 375 € | 0 |
| I kv 2025 | 583 € | 321 € | 1 800 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 089 € | 963 € | 7 062 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Varasemad isikud (1)
- Taivi Kriisa · Juhatuse liige · kuni 19.09.2026
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEhitusprojektide, avatäidete - ja klaasavatäidete tugevusarvutused, projekteerimine ja tehniline konsultatsioon
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.09.2026Juhatusest lahkus Taivi Kriisa
-
19.09.2026Juhatusse lisandus Tauno Kajak
-
18.09.2026Muutmiskanne Ä 10178944 / 9
-
21.04.2026Muutmiskanne Ä 10178944 / 8
-
13.04.2026Muutmiskanne Ä 10178944 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10178944 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10178944 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10178944 / 5
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10178944 / 4
-
02.04.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10178944 / 3
-
03.02.2014Muutmiskanne Ä 10178944 / 2
-
04.02.2013Esmakanne Ä 10178944
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |