Glafi OÜ
Registrisse kantud 12418182Glafi OÜ (registrikood 12418182) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Aseri alevik, tegevusala kellade ja ehete jaemüük (EMTAK 47771). 2025. aasta müügitulu oli 8 189 eurot ja puhaskasum -103 eurot, bilansimaht 4 630 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Casko Invest OÜ. Juhatuse liige on Glafira Nagel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.02.2013 (13 a 8 k) · Veetorni tn 4, Aseri alevik, 43401
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kellade ja ehete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,3 % | 2024: 28,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,2 % | 2024: 46,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 89,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 9,2 |
| Müügitulu kasv | +7,7 % | 2024: +591,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 189 | 7 604 | 1 100 | 940 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -103 | 2 195 | -2 897 | -3 634 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 4 092 | 5 311 | 5 638 | 6 067 | 9 069 | 9 069 | 9 069 |
| Põhivara | 538 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 630 | 5 311 | 5 638 | 6 067 | 9 069 | 9 069 | 9 069 |
| Kohustised kokku | 0 | 579 | 3 101 | 632 | – | – | – |
| Omakapital | 4 630 | 4 732 | 2 537 | 5 435 | 9 069 | 9 069 | 9 069 |
| Kasumimarginaal | -1,3 % | 28,9 % | -263,4 % | -386,6 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 092 € · 88,4 %
- Põhivara 538 € · 11,6 %
- Omakapital 4 630 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2023 | 26 € | 105 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 75 € | 155 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 431 € | 437 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
I kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 35 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 403,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Glafira Nagel
- Casko Invest OÜ Osanik
- MTÜ Meie Aseri Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Casko Invest OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.01.2024Muutmiskanne Ä 10179084 / 7
-
11.12.2023Osanike muutmine Ä 10179084 / M3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10179084 / 6
-
17.06.2020Muutmiskanne Ä 10179084 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10179084 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10179084 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10179084 / 2
-
07.02.2013Esmakanne Ä 10179084
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 07.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |