Trident OÜ
Registrisse kantud 12418928Trident OÜ (registrikood 12418928) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Laagri alevik, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 74 497 eurot ja puhaskasum 460 eurot, bilansimaht 136 405 eurot. Juhatuse liikmed on Kai Kull, Kersti Podžuks. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.02.2013 (13 a 8 k) · Redise tn 6, Laagri alevik, 76401
Registriandmed KMKR EE101610771 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101610771
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,1 % | 2024: 18,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,8 % | 2024: 2,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | −26,7 % | 2024: −31,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 497 | 101 617 | 148 520 | 155 847 | 166 960 | 160 757 | 167 235 |
| Puhaskasum | 460 | 622 | -8 975 | 8 134 | -5 708 | 6 761 | 2 896 |
| Käibevara | 126 808 | 134 478 | 129 755 | 128 268 | 133 588 | 128 931 | 126 407 |
| Põhivara | 9 597 | 9 677 | 9 757 | 9 837 | 9 917 | 12 239 | 12 319 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 136 405 | 144 155 | 139 512 | 138 105 | 143 505 | 141 170 | 138 726 |
| Kohustised kokku | 132 591 | 140 801 | 136 779 | 126 397 | 139 931 | 131 888 | 136 205 |
| Omakapital | 3 814 | 3 354 | 2 733 | 11 708 | 3 574 | 9 282 | 2 521 |
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 0,6 % | -6,0 % | 5,2 % | -3,4 % | 4,2 % | 1,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 126 808 € · 93,0 %
- Põhivara 9 597 € · 7,0 %
- Lühiajalised kohustised 37 610 € · 27,6 %
- Pikaajalised kohustised 94 981 € · 69,6 %
- Omakapital 3 814 € · 2,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 183 € | 973 € | 9 375 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 273 € | 1 224 € | 21 940 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 566 € | 1 487 € | 13 147 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 504 € | 800 € | 16 824 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 682 € | 348 € | 12 830 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 611 € | 994 € | 19 762 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 842 € | 504 € | 19 138 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 256 € | 1 191 € | 16 943 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 728 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 324 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 44,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 125 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 624 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kai Kull
- Kai Hambalabor OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kersti Podžuks
- Tallinn, Pihlaka tn 32 korteriühistu Juhatuse liige
- Aiandusühistu VARBOLA Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 306 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tervishoiu Kõrgkool · maksed 4 306 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.01.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 10179145 / 6
-
14.01.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10179145 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10179145 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10179145 / 3
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10179145 / 2
-
08.02.2013Esmakanne Ä 10179145
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |